24 nov. 2014

Control de Proves Combinades per PC

Aquest cap de setmana, 22 i 23 de novembre a l'Estadi Municipal La Bòbila de Gavà, vam disputar el Control de Proves Combinades per PC, organitzat per el nostre club, i on alguns atletes de l'escola i federats van tindre la ocasió de poder fer la primera competició en pista de la temporada 2014-2015.

Enhorabona a tots!!

 © Xavier Moreno
Agrupació Fotogràfica de Gavà
Fotos aquí
Resultats aquí

Tetratló INFANTIL MASC.
60m.ll. INFANTIL MASC.
Serie 1
4 Nikos Abavis Vives 9.3
Serie 2
5 Isaac Soto Soriano 9.8
Serie 5
3 David Toledano Perez 8.8
Serie 6
5 Francesc Navarro Bernad 10.2

Llargada INFANTIL MASC.
12 David Toledano Perez 4.15
16 Nikos Abavis Vives 3.72
21 Francesc Navarro Bernad 3.47
23 Isaac Soto Soriano 3.39

Pes (3 KG) INFANTIL MASC.
4 Nikos Abavis Vives 8.63
11 David Toledano Perez 7.37
19 Isaac Soto Soriano 6.20
26 Francesc Navarro Bernad 4.18

Alçada INFANTIL MASC.
6 Nikos Abavis Vives 1.38
11 David Toledano Perez 1.29
12 Isaac Soto Soriano 1.29

Heptatló JUNIOR MASC.
60m.ll. JUNIOR MASC.
Serie 1
4 Pablo Verdeguer Momot 8.1

Llargada JUNIOR MASC.
3 Pablo Verdeguer Momot 5.54

Pes (6kg) JUNIOR MASC.
2 Pablo Verdeguer Momot 10.74

Alçada JUNIOR MASC.
2 Pablo Verdeguer Momot 1.71

60m.t. (1,00) JUNIOR MASC.
Serie 1
1 Pablo Verdeguer Momot 9.2

Perxa JUNIOR MASC.
3 Pablo Verdeguer Momot 2.70

1.000m JUNIOR MASC.
4 Pablo Verdeguer Momot 3:11.8

Hexatló CADET MASC.
60m.ll. CADET MASC.
Serie 2
2 Sergio Perez Garrido 7.6

Llargada CADET MASC.
2 Sergio Perez Garrido 5.35

Pes (4kg) CADET MASC.
1 Sergio Perez Garrido 9.87

Alçada CADET MASC.
6 Sergio Perez Garrido 1.53

60m.t. (0,91) CADET MASC.
Serie 2
2 Sergio Perez Garrido 10.3

1.000m CADET MASC.
11 Sergio Perez Garrido 3:32.0

Heptatló ABSOLUT MASC.
60m.ll. ABSOLUT MASC.
Serie 1
2 Miguel Redondo Mora 7.5 Serie 2
3 Antonio Leon Palma 8.0

Llargada ABSOLUT MASC.
4 Miguel Redondo Mora 5.94
7 Antonio Leon Palma 4.21

Pes (7,260kg) ABSOLUT MASC.
5 Miguel Redondo Mora 9.14
7 Antonio Leon Palma 7.38

Alçada ABSOLUT MASC.
6 Miguel Redondo Mora 1.59

60m.t. (1,067) ABSOLUT MASC.
Serie 1
3 Miguel Redondo Mora 10.6
Serie 2
3 Antonio Leon Palma 11.2

Perxa ABSOLUT MASC.
3 Miguel Redondo Mora 3.20
5 Antonio Leon Palma 2.50

1.000m ABSOLUT MASC.
5 Miguel Redondo Mora 3:27.0
6 Antonio Leon Palma 3:29.9

Tetratló INFANTIL FEM.
60m.t. (0,762) INFANTIL FEM.
Serie 1
3 Irene Clemente Martin 11.8

Alçada INFANTIL FEM.
7 Irene Clemente Martin 1.25

Pes (2kg) INFANTIL FEM.
6 Irene Clemente Martin 6.43

Llargada INFANTIL FEM.
6 Irene Clemente Martin 3.86

Pentatló CADET FEM.
60m.t. (0,762) CADET FEM.
2 Ariadna Esteve Garcia 10.5

Alçada CADET FEM.
3 Ariadna Esteve Garcia 1.40

Pes (3kg) CADET FEM.
2 Ariadna Esteve Garcia 9.39

Llargada CADET FEM.
3 Ariadna Esteve Garcia 4.34

No hay comentarios:

Publicar un comentario