27 oct. 2014

2n Cros Comarcal Escolar

El dissabte 25 d'octubre es va celebrar el 2n Cros Comarcal Escolar al Parc de Can Mercader, Cornellà de Llobregat, on l'escola del Club Atletisme Gavà hi va ser present.

Cal destacar els podis següents: 1r Dvid Fernandez (Juv. Masc.), 1a Lidia Mora (Educ. Inf. Fem), 2a Irene Clemnte, 3a Noa Gutierrez (Ale. Fem.),

Tots els resultats

JUVENIL MASCULÍ 1997-1998
1 DAVID FERNANDEZ VERA

CADET MASCULÍ 1999-2000
4 IVAN LOPEZ TORRECILLAS
6 ALVARO LLAMAS VOLTES
10 VICTOR GUTIERREZ PAVON
14 GERMAN BARRAGAN CABELLO
19 DAVID MARTINEZ AVILA

CADET FEMENÍ 1999-2000
8 CARLA CASTILLEJO GONZALEZ
15 JULIA JIMENEZ CRISTIA
16 ANNA JIMENEZ CRISTIA

INFANTIL MASCULÍ 2001-2002
5 PAUL MCGRATH BENITO

14 FRANCESC NAVARRO BERNAD

INFANTIL FEMENÍ 2001-2002
15 ESTHER SALVADOR MARTINEZ

ALEVÍ MASCULÍ 2003-2004
12 GUILLEM GOYARD
14 ADRIÀ CARRASCO GIMENEZ
31 MIQUEL BRESCO BALLESTER
35 DANIEL MONTES SOLER
37 JOAN JIMENEZ CRISTÀ
42 CHARLES CARTIER ARNAU
49 GINO ALESSANDRO BENETTI SANCHEZ
57 ROGER MORALES CUBEDO
60 YERAI ABAD MUÑOZ

ALEVÍ FEMENÍ 2003-2004
2 IRENE CLEMENTE MARTIN
3 NOA GUTIERREZ CASADO
5 ESTELA ROYO RUIZ
2 Irene, 3 Noa, 5 Estela
10 NATALIA GRAU CHAMORRO
14 EMMA BARRAGAN CABELLO
16 INES AGUILERA LARA
17 LAIA CAMPMANY GOMEZ
18 LIA TOMAS CELMA
24 LAIA MORA JIMENEZ
31 ANGELA CAMACHO CAMACHO
36 MOIRA MCGRATH BENITO
41 LAIA PEREZ GUIJARRO
47 ANA BEJARANO HERRERA
59 GISELA SACO

BENJAMÍ MASCULÍ 2005-2006
4 JOSEP CUBEDO MACIAN
5 EUDALD GONZALEZ BOSCH
4 Josep, 5 Eudald
9 OMAR BOURY CEBRIAN
32 ALEX LAZARO GARCIA
39 ADAM GUTIERREZ CASADO
40 MARTI MAS AZPILICUETA
45 IKER MARTIN GARCIA
76 MATEO SANCHO GOMEZ
83 MATHEO MARTINS VILLAREAL

BENJAMÍ FEMENÍ 2005-2006
15 AINA COUTO CABRE
22 SILVIA BARBERAN BORREGO
39 JANA FRANCO COMAS
49 ITZIAR ESCUTÉ PÉREZ
52 MARTINA SUAREZ NOGUERA
57 EMMA MIGUEL SIMEON
72 LAURA FLORES QUINTERO
82 JUDIT BARRERO SANTAMARIA

PREBENJAMÍ MASCULÍ 2007-2008
7 ISMAEL BOURY CEBRIAN
44 ADRIÁN LÓPEZ FERRER
57 NACHO CAPARROS AYLLON
62 NICOLAS SANCHEZ CUBO
63 ADRIA ANENTO SANCHEZ
64 MANU CARPIO ASENSIO
78 NIL CHEKLE LARRUY RUFAS
122 ALEX GOMEZ MARTOS
123 ALEX MONTERO CERVERA
139 MARCOS DE SOLA GUTIERREZ

PREBENJAMÍ FEMENÍ 2007-2008
7 LAIA ESCOZ BUENAVENTURA
49 JESSICA GOMEZ AMOR
57 NORA LOPEZ LOPEZ

EDUCACIÓ INFANTIL MASCULÍ
7 HUGO BRIZ SERRANO
12 NATHAN BOSSOREILLE GARCIA
19 ÀLEX GARCIA MARTIN
44 POL SIERRA SOLER
46 ALEIX ESCUTE PEREZ

EDUCACIÓ INFANTIL FEMENÍ
1 LIDIA MORA JIMENEZ
13 CELIA CAMACHO CAMACHO
17 ALBA LUCIA DE SOLA GUTIERREZ




No hay comentarios:

Publicar un comentario