28 sept. 2014

Mostra d'entitats 2014. Gràcies a tots.

Dissabte passat 27 de setembre el Club Atletisme Gavà va estar present a la Mostra d'Entitats Gavanenques del 2014, cita anual en la qual la majoria del teixit cultural, lúdic i esportiu de la ciutat surten al carrer per mostrar a la ciutadania de la nostra ciutat el potencial i oportunitats de col·laborar i gaudir d'un gran nombre d'activitats organitzades pel teixit associatiu de Gavà.


El nostre club no podia faltar a la cita, per mostrar a la ciutat un club esportiu, que des de l'Estadi Municipal La Bòbila es dedica promocionar i practicar l'atletisme en la majoria de les seves especialitats, en un ambient integrador i positiu.


Agrair a l'Ajuntament de Gavà i el seu personal el seu esforç perquè aquesta mostra sigui possible, a la resta d'entitats que es van esforçar a donar contingut al dia a dia de les seves associacions, i agrair a totes les persones i amics que es van passar pel nostre estands a informar-se i saludar-nos.

Agrair al nostre patrocinador BAUHAUS Gavà el seu suport durant la temporada. Estem encantats!!!!

No hay comentarios:

Publicar un comentario