26 jun. 2014

Laura Redondo entrenarà al Club Atletisme Gavà

L'atleta internacional Laura Redondo, Campiona d’Espanya i actual plusmarquista de llançament de martell s’incorporarà al staff de l'Escola del Club Atletisme Gavà la temporada vinent.

© atletisme.cat

L'atleta internacional Laura Redondo enceta una nova faceta al atletisme i col·laborarà amb el Club Atletisme Gavà i la seva escola per tornar a dedicar part del seu temps a l'atletisme de base.

La Laura, que a l'actualitat milita a l'equip del F.C.Barcelona i entrena en el CAR de Sant Cugat, intentarà transmetre els seus amplis coneixements, aconseguits a l'alta competició, aplicada a la competició domèstica, els més petits, formant atletes, però també formant persones.

Des del Club donem la benvinguda i estem encantats de rebre de nou a aquesta fantàstica atleta, que va començar la seva carrera esportiva plena d'èxit a la nostra escola, de la que encara li queda molta corda, i que comença al nostre club aquesta nova vessant plena d'il·lusió per tots.

Benvinguda Laura!


1 comentario:

  1. BENVINGUDA LAURA,

    Segur que et trobaràs com a casa!!!

    Salut i Atletisme

    Josep

    ResponderEliminar