4 jun. 2014

Campionat de Catalunya Infantil i Aleví (Fase Prèvia)

El diumenge es va realitzar en la Bòbila de Gavà la primera jornada de les prèvies del Campionat de Catalunya, en concret les de categoria Aleví i infantil.


Molts dels nostres atletes de l'escola classificats per a aquestes jornades van aconseguir la seva passada a la final del pròxim 14 de juny a Tarragona.

Felicitats!

Fotos Emiliano

Fotos Salva Pou
Fotos Jaume Coris

Resultats Infantils
600m MASC. AL
Semifinal 2
7 Evan Egea Mangin 1:51.86

80m tanques (0,84) MASC. AL
Semifinal 4
2 Rafael Sanchis Cortes 15.82 q

220m tanques (0,76) MASC. AL
Semifinal 3
4 Evan Egea Mangin 39.02

Alçada MASC. AL
4 Nikos Abavis Vives 1.40 q
9 Oscar Garcia Carretero 1.40 q

Perxa MASC. AL
6 Nikos Abavis Vives 2.40 q
16 Alois Egea Mangin 1.95

Javelina (500g) MASC.
7 Alois Egea Mangin 24.55 q

Disc (800g) MASC.
5 Victor Peso Keyer 28.68 q
19 Guillem Esteve Garcia 19.89

Martell (3kg) MASC.
1 Victor Peso Keyer 41.33 q
11 Guillem Esteve Garcia 21.98 q

3.000m Marxa MASC
1 Paul Mcgrath Benito 15:34.28 q

150m FEM. AL INF.
Semifinal 1
2 Kala Gutierrez Horvat 19.44 q

220m tanques (0,76) FEM
Semifinal 1
4 Mª Luisa Sanchez Gonzalez 34.45 q

Llargada FEM. AL
15 Julia Gombau Rodriguez 4.45

Triple Salt FEM. AL
7 Julia Gombau Rodriguez 9.48 q

Disc (800g) FEM.
6 Claire Goyard 19.41 q
7 Laura Gil Dominguez 19.03 q

Martell (2kg) FEM AL
6 Claire Goyard 28.33 q

Javelina (400g) FEM.
1 Kala Gutierrez Horvat 33.10 q
3 Mª Luisa Sanchez Gonzalez 28.53 q
15 Laura Gil Dominguez 14.90

Resultats alevins
2.000m MASC. AL
Semifinal 2
15 Guilhem Goyard 7:56.83

Alçada MASC. AL
3 Joan Jimenez Cristia 1.21 q

Pes (2kg) MASC. AL
5 Roger Morales Cubedo 7.45 q

Disc (600g) MASC. AL
21 Adria Carrasco Gimenez 12.72
23 Joan Jimenez Cristia 11.94

2.000m Marxa MASC.
15 Adria Carrasco Gimenez 12:30.01 q

60m FEM. AL
Semifinal 4
1 Noa Gutierrez Casado 8.99 q

2.000m FEM. AL
Semifinal 2
6 Ines La Sierra Hernandez 8:00.84

60m tanques FEM AL
Semifinal 2
3 Irene Clemente Martin 10.73 q
6 Estela Royo Ruiz 10.97 q
Semifinal 4
4 Emma Barragan Cabello 12.22

Alçada FEM. AL
4 Estela Royo Ruiz 1.21 q
4 Irene Clemente Martin 1.21 q

Perxa FEM. AL
2 Mar Buyreu Alias 1.90 q
15 Emma Barragan Cabello 1.30

Pes FEM AL
4 Abril Barrera I Gomila 6.62 q
5 Noa Gutierrez Casado 6.35 q
8 Natalia Grau Chamorro 6.24 q
10 Lia Tomas Celma 5.88 q

Disc (600g) FEM.
8 Lia Tomas Celma 15.97 q
9 Natalia Grau Chamorro 15.73 q
2.000m Marxa FEM.
15 Laia Campmany Gomez 13:32.71 q

Resultats aleví
Resultats infantil

No hay comentarios:

Publicar un comentario