20 may. 2014

Control Benjamí-Aleví-Infantil (9ª jornada) (Mataró i Badalona)

El dissabte 17 de Maig es va disputar a les pistes de Mataró i Badalona la 9a Jornada del Control Benjamí-Aleví-Infantil, on alguns dels nostres atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà hi van participar

Enhorabona a tots!

RESULTATS MATARÓ
600 m.ll. INFANTIL MASCULÍ
1a. Sèrie
9 POL SANCHEZ JUAN 2'01"9
13 FRANCESC NAVAROO BERNAR 2'08"8
16 SERGI CASTRO SALVADOR 3'08"5

80 m. t. INFANTIL MASCULI
3a. Sèrie
3 RAFAEL SANCHIS CORTES 16"7

TRIPLE INFANTIL MASCULÍ
14 POL SANCHEZ JUAN 8,43
18 PAUL MCGRATH 8,27
25 FRANCESC NAVARO BERNARD 7,88

TRIPLE INFANTIL FEMENÍ
18 LAURA GIL DOMINGUEZ 8,03
21 CLAIRE GOYARD BIRGAN 7,89

MARTELL INFANTIL FEMENÍ
4 CLAIRE GOYARD BIRGAN 30,69
8 LAURA GIL DOMINGUEZ 17,36

RESULTATS BADALONA
60 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
3a. Sèrie
6 MORATO AGUILAR, MAR 11,4

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ
9 MORATO AGUILAR, MAR 0,90

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
3a. Sèrie
8 MAS AZPILICUETA, MARTI 11,4
4a. Sèrie
2 BOURY CEBRIAN, OMAR 9,5

LLANÇAMENT DE PILOTA BENJAMÍ MASCULÍ
2 BOURY CEBRIAN, OMAR 23,73
5 ESCRIBANO MARTIN, POL 22,39
30 MAS AZPILICUETA, MARTI 12,69

600 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
1a. Sèrie
7 CLEMENTE MARTIN, IRENE 2,00,6
2a. Sèrie
14 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 2,22,5
3a. Sèrie
5 TOMAS CELMA, LIA 2,02,6

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
8a. Sèrie
2 BUYREU ALIAS, MAR 11,1
6 BARRERA I GOMILA, ABRIL 12,6
9a. Sèrie
1 CLEMENTE MARTIN, IRENE 10,3
2 ROYO RUIZ, ESTELA 10,5
3 GUTIERREZ CASADO, NOA 11,0

SALT DE LLARGADA ALEVÍ FEMENÍ
9 ROYO RUIZ, ESTELA 3,71
21 GUTIERREZ CASADO, NOA 3,47
22 GRAU CHAMORRO, NATALIA 3,44
38 BUYREU ALIAS, MAR 3,18
53 BURON RIU, ABRIL 2,94
54 BARRERA I GOMILA, ABRIL 2,93
62 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 2,67

LLANÇAMENT DE DISC ALEVÍ FEMENÍ
1 GRAU CHAMORRO, NATALIA 15,99
2 TOMAS CELMA, LIA 15,59
10 BEJARANO HERRERA, ANA 10,62
14 BURON RIU, ABRIL 9,70

600 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
2a. Sèrie
15 MORALES CUBEDO, ROGER 2,18,9
16 ABAD MUÑOZ, YERAI 2,33,4

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
8a. Sèrie
4 BURON RIU, BIEL 12,0
5 TOMAS CELMA, IAN 12,4
9a. Sèrie
2 CARRASCO GIMENEZ, ADRIA 11,0
3 JIMENEZ CRISTIA, JOAN 11,5

LLANÇAMENT DE DISC ALEVÍ MASCULÍ
6 MORALES CUBEDO, ROGER 18,16
8 JIMENEZ CRISTIA, JOAN 17,82
14 CARRASCO GIMENEZ, ADRIA 16,01
19 TOMAS CELMA, IAN 14,40
27 BURON RIU, BIEL 9,65
30 ABAD MUÑOZ, YERAI 7,95

80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
1a. Sèrie
1 GUTIERREZ HORVAT, KALA 10,5

3000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
1a. Sèrie
6 MORATO AGUILAR, LAIA 13,03,2

SALT DE LLARGADA INFANTIL FEMENÍ
1 GUTIERREZ HORVAT, KALA 4,49

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
6 GUTIERREZ HORVAT, KALA 25,80

80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
4a. Sèrie
3 ABAVIS VIVES, NIKOS 11,8

SALT D'ALÇADA INFANTIL MASCULÍ
7 GARCIA CARRETERO, OSCAR 1,40
11 ABAVIS VIVES, NIKOS 1,35

SALT DE LLARGADA INFANTIL MASCULÍ
19 ABAVIS VIVES, NIKOS 3,95
35 GARCIA CARRETERO, OSCAR 3,55

No hay comentarios:

Publicar un comentario