9 may. 2014

Campionat de Catalunya Clubs 2014 (Jornada Final)

El passat diumenge 4 de Maig es va celebrar la jornada final del Campionat de Catalunya Clubs - Critèrium Català de Clubs 2014, la del grup C, a Rubí, on es va situar el C.A.Gavà, després de sumar un total de 17944 punts en la anterior jornada, juntament amb GEiE GIRONÍ, CE PENEDÈS, UA RUBÍ, BARCELONA AT., CA NOU BARRIS, LLUÏSOS-MATARÓ i CA GRANOLLERS.
Foto: Miquel Merino Gimenez
Tots els resultats

100m MASC. AL
8 Marc Delgado Grajeras 12.69 1P

200m MASC. AL
7 Marc Louis Vekemans Espligares 24.07 2P

400m MASC. AL
8 Roger Aguilo Mayol 56.39 1P

800m MASC. AL
1 Miquel Domenech Villoldo 2:00.33 8P
Foto: Miquel Merino Gimenez
1.500m MASC. AL
4 Mohamed Beldris Ben Hmida 4:26.44 5P
Foto: Miquel Merino Gimenez
3.000m Obst. MASC.
3 Cesar Rodriguez Fernandez 10:32.97 6P

5.000m MASC. AL
7 Marc Solina Arnau 17:24.20 2P
Foto: Miquel Merino Gimenez
400m tanques (0,91) MASC. AL
5 Cesar Rodriguez Dominguez 1:04.22 4P

110m tanques (1,067) MASC. AL
2 Lluc Esquirol Garcia 16.31 7P

Alçada MASC. AL
3 Pablo Verdeguer Momot 1.70 6P
Foto: Miquel Merino Gimenez
Perxa MASC. AL
3 Guillermo Egea Mangin 3.40 6P

Longitud MASC. AL
3 Miguel Redondo Mora 5.95 6P

Triple Salt MASC. AL
4 Julen Garralaga Alvarez 12.04 5P

Marell (7,260kg) MASC.
8 Sergi Sierra Navarro 12.61 1P

Javelina (800g) MASC.
4 Xavier Parra Mondejar 38.20 5P

Pes (7,260kg) MASC. AL
7 Nikolaos Abavis 7.68 2P

Disc (2kg) MASC.
8 Emilio Gutierrez Sales 22.62 1P

4x100m MASC. AL
7 CA Gavà 46.90 2P
Cesar Rodriguez Dominguez
Marc Delgado Grajeras
Marc Louis Vekemans Espligares
Miguel Redondo Mora

4x400m MASC. AL
5 CA Gavà 3:39.87 4P
Lluc Esquirol Garcia
Mohamed Beldris Ben Hmida
Marc Masip Altimiras
Miquel Domenech Villoldo

5.000m Marxa MASC. en pista
4 Alberto Cemborain Rodriguez 26:47.71 5P
Foto: Miquel Merino Gimenez
100m FEM. AL
1 Natalia Florentin Massana 12.74 8P
Foto: Miquel Merino Gimenez
200m FEM. AL
8 Susanna Crisol Herrando 30.46 1P

400m FEM. AL
5 Maria Cinta Cabrejas Moya 1:09.26 4P

1.500m FEM. AL
7 Elena Villanueva Romero 5:51.55 2P
Foto: Miquel Merino Gimenez
5.000m FEM. AL
3 Lorena Salas Villarreal 21:13.55 6P

Alçada FEM. AL
2 Ariadna Esteve Garcia 1.35 6.5P

Perxa FEM. AL
1 Merce Serra Checa 3.00 8P
Foto: Miquel Merino Gimenez
Longitud FEM. AL
4 Sonia Fernandez Fornet 4.40 5P

Triple Salt FEM. AL
1 Inma Gallego Aragon 10.00 8P

Pes (4kg) FEM. AL
7 Nuria Orgaz Rodriguez 5.14 2P

Disc (1kg) FEM.
7 Arantza Ortega Serrano 11.65 2P

4x100m FEM. AL
4 CA Gavà 53.36 5P
Sonia Fernandez Fornet
Susanna Crisol Herrando
Ariadna Esteve Garcia
Natalia Florentin Massana

4x400m FEM. AL
7 CA Gavà 4:34.12 2P
Inma Gallego Aragon
Arantza Ortega Serrano
Maria Cinta Cabrejas Moya
Merce Serra Checa

5.000m Marxa FEM. en pista
5 Ines-ivy Baltic Flores 35:58.45 4P

PUNTS JORNADA FINAL
1 UA Rubí 207
2 GEiE Gironí 198.5
3 Barcelona At. 187
4 CA Nou Barris 180
5 CE Penedès 179
6 GA Lluïsos Mataro 153.5
7 CA Granollers 143.5
8 CA Gavà 142.5

No hay comentarios:

Publicar un comentario