29 abr. 2014

Campionat de Catalunya Clubs 2014 (2ªjornada)

Aquest cap de setmana 26 i 27 d'abril, s'ha celebrat la segona jornada del Campionat de Catalunya de Clubs – Critèrium Català de Clubs 2.014, la del grup B, on està el C.A.Gavà, s'ha celebrat a l'Estadi Mpal. La Bòbila. Amb aquesta segona jornada s'ha decidit la composició dels grups que participaran en la Jornada Final, que es distribuiran en quatre trobades finals amb 8 equips participants i que es disputarà els propers 3 i 4 de maig.


Després dels encreuaments i amb un total de 17.944 punts, quedem enquadrats en la Final C juntament amb GEiE GIRONÍ, CE PENEDÈS, UA RUBÍ, BARCELONA AT., CA NOU BARRIS, LLUÏSOS-MATARÓ i CA GRANOLLERS.

Resultats

Fotos

200m MASC. AL
Final A
6 Jordi Lacambra Santiago 24.71 591p
Final B
4 Alvaro Rodriguez Vigil 23.89 684p

800m MASC. AL
1 Miquel Domenech Villoldo 1:57.67 826p
10 Marc Masip Altimiras 2:09.43 559p

5.000m MASC. AL
7 Cesar Rodriguez Fernandez 16:39.32 539p
10 Sergi Querol Colomer 17:17.29 450p

400m.t MASC. AL
Final A
6 Cesar Rodriguez Dominguez 1:08.64 409p
Final B
3 Lluc Esquirol Garcia 1:03.77 562P

Alçada MASC. AL
8 Pablo Verdeguer Momot 1.74 656p
9 Victor Bejarano Herrera 1.65 577p

Longitud MASC. AL
5 Miguel Redondo Mora 6.26 764p
12 Ivan Lopez Torrecillas 5.10 529p

Jabalina MASC.
8 Xavier Parra Mondejar 37.53 495p
10 Emilio Gutierrez Sales 31.90 417p

Pes MASC. AL
8 Nikolaos Abavis 8.19 422p
10 Jose Luis Gil Egea 6.98 351p

4x400m MASC. AL
5 CA Gavà 3:51.20 506p
Jordi Lacambra Santiago
Alvaro Rodriguez Vigil
Miquel Domenech Villoldo
Lluc Esquirol Garcia

5.000m Marxa MASC.
8 Alberto Cemborain Rodriguez 26:52.66 627p
9 Pol Ferrer Garcia 33:59.17 289p

200m FEM. AL
Final A
2 Natalia Florentin Massana 25.54 934p
Final B
5 Irene Rovira Rincon 27.81 765p

800m FEM. AL
9 Maria Cinta Cabrejas Moya 2:53.11 403p
10 Marisol Soler Perrusquia 3:27.25 124p

5.000m FEM. AL
5 Lorena Salas Villarreal 20:50.75 582p
8 Elena Villanueva Romero 22:18.11 469p

Pértiga FEM. AL
3 Merce Serra Checa 2.90 610p
8 Ariadna Esteve Garcia 2.00 344p

Triple Salt FEM. AL
8 Inma Gallego Aragon 10.19 704p
9 Ines-ivy Baltic Flores 8.86 570p

Disc FEM.
9 Arantza Ortega Serrano 12.21 200p
10 Nuria Orgaz Rodriguez 9.38 149p

Martell FEM.
6 Sonia Fernandez Fornet 23.99 356p
9 Alba Diaz Corcobado 21.98 324p

4x400m FEM. AL
4 CA Gavà 4:29.37 692p
Merce Serra Checa
Maria Cinta Cabrejas Moya
Inma Gallego Aragon
Natalia Florentin Massana

5.000m Marcha FEM.
8 Elisa Verdeguer Momot 36:06.57 465p

Classificació
1 HOSB - ISS - L'Hospitalet 26.556
2 AACB - AA Catalunya 26.133
3 PRAB - Pratenc AA 24.169
4 CORB - Cornellà At. 23.425
5 GAVB - CA Gavà 17.944
6 AEMB - AE Molins 2000 7.306

No hay comentarios:

Publicar un comentario