17 mar. 2014

Control Benjamí-Aleví-Infantil (5ª jornada)

El diumenge 16 Març es va disputar a les pistes de badalona i del Prat de Llobregat la 5a Jornada de Control Benjamí-Aleví-Infantil, on atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà hi van participar.

Enhorabona a tots

Resultats Badalona
Resultats Prat

Pista Badalona
60 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
4a. Sèrie
2 LA SIERRA HERNANDEZ, INES 9,4
5a. Sèrie
4 BUYREU ALIAS, MAR 9,8
6a. Sèrie
1 BURON RIU, ABRIL 9,3
7a. Sèrie
1 AGUILERA LARA, INES 9,3

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
6a. Sèrie
2 LA SIERRA HERNANDEZ, INES 11,8
7a. Sèrie
4 BURON RIU, ABRIL 11,8
5 AGUILERA LARA, INES 12,0

SALT AMB PERXA ALEVÍ FEMENÍ
1 BUYREU ALIAS, MAR 1,80

60 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
5a. Sèrie
2 BURON RIU, BIEL 9,3
6a. Sèrie
4 TOMAS CELMA, IAN 10,1
5 BUYREU ALIAS, JORDI 10,4

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
3a. Sèrie
4 TOMAS CELMA, IAN 12,6
6a. Sèrie
4 BURON RIU, BIEL 12,5

SALT D'ALÇADA ALEVÍ MASCULÍ
2 JIMENEZ CRISTIA, JOAN 1,31

80 METRES TANQUES INFANTIL MASCULÍ
5 AGUILERA LARA, INES 21,3

Pista Prat de Llobregat
80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
4a. Sèrie
6 MORATO AGUILAR, LAIA 13,5
5a. Sèrie
6 RICART CAMPIUS, CINTA 12,9
6a. Sèrie
1 MARTIN ZAMORA, AINOA 12,0
7a. Sèrie
3 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 12,1

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
2a. Sèrie
4 MORATO AGUILAR, LAIA 2,05,3
5 RICART CAMPIUS, CINTA 2,09,3
7 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 2,10,1
10 MARTIN ZAMORA, AINOA 2,12,6

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ
7 RICART CAMPIUS, CINTA 7,83
10 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 7,5
6 MORATO AGUILAR, LAIA 7,19
9 MARTIN ZAMORA, AINOA 7,07

80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
5a. Sèrie
4 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 12,9
6a. Sèrie
4 PITA CORTES, GERARD 12,3

600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
1a. Sèrie
5 EGEA MANGIN, EVAN 1,56,7
2a. Sèrie
7 EGEA MANGIN, ALOIS 2,08,9
10 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 2,17,7
11 ROCA ROMERA, CARLOS 2,19,2
13 CASTRO SALVADOR, SERGI 2,52,3

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ
6 EGEA MANGIN, ALOIS 8,03
9 EGEA MANGIN, EVAN 7,68
10 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 7,67
11 PITA CORTES, GERARD 7,33

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ
10 EGEA MANGIN, ALOIS 15,87
12 PITA CORTES, GERARD 14,01
14 ROCA ROMERA, CARLOS 11,45

600 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
1a. Sèrie
13 CARTIER ARNAU, CHARLES 2,07,9

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
4a. Sèrie
4 CARRASCO GIMENEZ, ADRIA 12,0
5a. Sèrie
6 MORALES CUBEDO, ROGER 13,5
6a. Sèrie
5 ABAD MUÑOZ, YERAI 13,7

SALT DE LLARGADA ALEVÍ MASCULÍ
25 CARTIER ARNAU, CHARLES 3,03

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVÍ MASCULÍ
7 MORALES CUBEDO, ROGER 24,76
14 CARRASCO GIMENEZ, ADRIA 21,70
28 ABAD MUÑOZ, YERAI 15,88

600 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
2a. Sèrie
1 GUTIERREZ CASADO, NOA 1,55,1
6 BARRAGAN CABELLO, EMMA 2,08,2
3a. Sèrie
2 ROYO RUIZ, ESTELA 2,00,4

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
4a. Sèrie
5 GRAU CHAMORRO, NATALIA 12,1
5a. Sèrie
6 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 14,1
6a. Sèrie
5 BEJARANO HERRERA, ANA 14,9
8a. Sèrie
1 CLEMENTE MARTIN, IRENE 10,9
9a. Sèrie
1 GUTIERREZ CASADO, NOA 11,4

SALT DE LLARGADA ALEVÍ FEMENÍ
6 CLEMENTE MARTIN, IRENE 3,55
8 ROYO RUIZ, ESTELA 3,47
55 GRAU CHAMORRO, NATALIA 2,42
56 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 2,37

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVÍ FEMENÍ
11 BARRAGAN CABELLO, EMMA 14,63

1000 METRES MARXA BENJAMÍ MASCULÍ
14 BOURY CEBRIAN, OMAR 7,17,5
20 CASSAINS BOUYSSOU, MILO 7,43,9

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ MASCULÍ
12 CASSAINS BOUYSSOU, MILO 1,00

1000 METRES MARXA BENJAMÍ FEMENÍ
1a. Sèrie
5 ESCUTE PEREZ, ITZIAR 7,22,6
2a. Sèrie
18 COUTO CABRE, AINA 8,00,7

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ
16 COUTO CABRE, AINA 0,85
20 ESCUTE PEREZ, ITZIAR 0,80

No hay comentarios:

Publicar un comentario