31 mar. 2014

4a Jornada Atletisme Escolar (Cornellà)

Ja fa una setmana, més concretament el 22 de març, es va disputar a la pista de Cornellà, la 4a Jornada d'Atletisme Escolar, amb la participació de l'escola del Club Atletisme Gavà

Enhorabona  tots!

Resultats

VORTEX PRE-BENJAMI MASCULI
5 ISMAEL BOURY CEBRIAN 12,69
22 ALVARO CHERTA CORONA 7,57

PILOTA BENJAMI FEMENI
10 AINA CONTE CABRE 10,03
16 ITZIAR ESCUTE PEREZ 7,62

SALTS VERTICALS
9 ITZIAR ESCUTE PEREZ 0,85
12 FATIMA SUBIAS 0,80
13 ALICIA CANTO CABRE 0,80

PILOTA BENJAMI MASCULI
20 MARTIN TOMAS AZPILICUETA 11,40

ALÇADA ALEVI MASCULI
2 JOAN JIMENEZ CRISTIA 1,30
13 CHARLES CARTIER ARNAU 1,05
20 ROGER MORALES CUBEDO 1,00

LLARGADA ALEVI FEMENI
2 ESTELA ROYO 3,68
7 NATALIA GRAU 3,14
14 ANA BEJARANO 2,90
22 EMMA BARRAGAN 2,77
24 INES AGUILERA 2,75
29 MAIRA MCGRATH 2,60

DISC ALEVI FEMENI
1 NATALIA GRAU CHAMORRO 16,22
2 ESTELA ROYO RUIZ 14,70
5 IRENE CLEMENTE MARTIN 13,79
7 EMMA BARRAGAN CABELLO 13,68
9 MAIRA MCGRATH BENITO 12,20
11 INES LASIERRA HERNANDEZ 11,49
13 ANA BEJARANO HERRERA 9,75
14 INES AGUILERA LARA 9,72
20 ABRIL BARRERA GOMILA 8,47

DISC ALEVI MASCULI
5 JOAN JIMENEZ CUSTA 14,33
11 YERAI ABAD MUÑOZ 10,96
14 ROGER MORALES CUBEDO 10,52
15 CHARLES PARTIER ARNAU 10,36

DISC INFANTIL MASCULI
1 VICTOR PESO KEYER 27,00
3 GUILLEM ESTEVE GARCIA 23,08
4 NIKOS ABAVIS VIVES 21,23
11 RAFAEL SANCHIZ CORTES 14,66
16 ALOIS EGEA MANGIU 13,19
18 EVAN EGEA MANGIU 12,37
19 GERARD PITA CORTES 11,89
21 CARLES ROCA ROMERO 10,64
22 SERGI CASTRO SLAVADOR 9,27

LLARGADA INFANTIL FEMENI
2 JULIA GOMBAU 4,60
5 MARIA LUISA SANCHEZ 3,92
8 MARIA BRULLES 3,77
11 CLARA OLIVA 3,53
16 LAURA GIL 3,36
17 CLAIRE GONARC 3,34
27 LAIA MORATO 3,01
31 JARA ESQUIROL 2,54

DISC INFANTIL FEMENI
1 KALA GUTIERREZ HORVAT 29,47
3 CLAIRE GOLLAR BIRGAND 22,22
5 LAURA GIL DOMINGUEZ 19,87
8 JANA ESQUIROL GARCIA 12,86
10 MARIA LUISA SANCHEZ 11,87
11 LAIA MORATO AGUILAR 10,43
12 MARIA BRULLAS MORENO 10,18

ALÇADA INFANTIL MASCULI
5 NIKOS ABAVIS VIVES 1,30
12 ALOIS EGEA MANGIU 1,20
13 EVAN EGEA MANGIU 1,20

PES CADET MASCULI
1 EDUARD FERRER PUGES 10,00
2 SERGIO PEREZ GARRIDO 9,18
7 POL GONZALEZ FERNANDEZ 7,59

DISC CADET FEMENI
1 ELISA VERDEGUER 33,55
3 INES BALTIC 28,00
4 ARIADNA ESTEVE 26,38

TRIPLE CADET FEMENI
7 ARIADNA ESTEVE GARCIA 9,30
10 INES BALTIC FLORES 8,96
15 SUSANNA CRISOL HERRANDO 8,22
16 IRENE ROVIRA RINCON 7,95

TRIPLE CADET MASCULI
2 SERGIO PEREZ 11,90
5 JULEN GARRALAGA ALVAREZ 11,01

1.000 m.l. INFANTIL FEMENI
1a sèrie
7 JANA ESQUIROL 3'49"8
9 CLAIRE COLLAR 3'57"2
2a sèrie
4 LAIA MORATO 3'49"1
6 ELENA OLIVIER 4'03"9

1.000 m.l. INFANTIL MASCULI
2a sèrie
1 EVAN EGEA 3'32"8
13 CARLOS ROCA 4'14"6

1.000 M.L. BENJAMI FEMENI
2a sèrie
3 AINA COUTO 4'12"9
11 ITZIAR ESCUTE 4'42"2

1.000 M.L. BENJAMI MASCULI
1a sèrie
3 MILO CASSAING 3'53"5
2a sèrie
3 OMAR BOURY 3'56"3
5 JOSEP UBEDO 4'01"3
10 MARCOS CHERTA 4'25"7
12 MARTI MAS 4'31"3
25 IZAN BUSTOS 5'57"7

2.000 M.L. ALEVI FEMENI
1a sèrie
3 IRENE CLEMENTE 8'01"
5 EMMA BARRAGAN 8'36"2
2a sèrie
1 INES LASIERRA 8'23"2
5 INES AGUILERA 9'04"6
10 ABRIL BARRERA 9'34"5

2.000 M.L. ALEVI MASCULI
1a sèrie
7 CHARLES CATIER 7'56"7
12 ROGER MORALES 8'23"2

400 M.L. PRE-BENJAMI FEMENI
1a sèrie
6 LAIA ESCOZ 1'50"4
8 MARIA MAYORDOMO 1'55"8

400 M.L. PRE-BENJAMI MASCULI
2a sèrie
1 ISMAEL BOURY 1'29"0
12 ALVARO XERIA 1'56"8

600 M.L. CADET FEMENI
6 JULIA NICOLAS 1'58"1
9 ALICIA CARMONA 2'03"4
11 MARIA SOLER 2'14"9

600 M.L. CADET MASCULI
1a sèrie
6 JUAN LOPEZ 1'41"3
9 GERMAN BARRAGAN 1'49"1
10 EDUARD FERRER 1'50"6
2a sèrie
6 JULEN GARRALAGA 1'48"9
7 VICTOR GUTIERREZ 1'54"6
9 POL GONZALEZ 1'56"0

80 M.TANQUES INFANTIL FEMENI
1a sèrie
4 MARIA LUISA SANCHEZ 15"0
2a sèrie
2 JULIA GOMBAU 16"4
4a sèrie
2 LAURA GIL 18"4
3 AMANDA GRANE 19"5

80 M.TANQUES INFANTIL MASCULI
1a sèrie
3 NIKOS ABAVIS 16"8
4 EVAN EGEA 17"0
2a sèrie
RAFAEL SANCHIS 16"8

60 M.TANQUES ALEVI FEMENI
1a sèrie
3 IRENE CLEMENTE 10"4
2a sèrie
2 ABRIL BARRERAS 12"9
3a sèrie
3 INES LASIERRA 12"6
4a sèrie
1 NATALIA GRAU 11"0
5a sèrie
1 EMMA BARRAGAN 12"1
3 MAIRA MCGRATH 14"1
6a sèrie
1 ESTELA ROYO 10"7
7a sèrie
4 ANA BEJARANO 14"4

60 M.TANQUES ALEVI MASCULI
6a sèrie
2 JOAN JIMENEZ 12"5
3 YERAI ABAD 13"3

60 M.L. BENJAMI FEMENI
3a sèrie
1 ITZIER ESCUTE 10"2
2 FATIMA SUBIAS 10"5
4 AINA COUTO 11"8

60 M.L. BENJAMI MASCULI
1a sèrie
1 OMAR BOURY 9"0
2a sèrie
3 JOSEP CUBERO 10"7
3a sèrie
3 MARCOS XERIA 10"5
4a sèrie
1 MARTI MAS 10"6

50 M.L. PRE-BENJAMI MASCULI
1a sèrie
2 ISMAEL BOURY 9"2
2a sèrie
5 ALVARO XERIA 10"9

100 M.L. CADET FEMENI
1a sèrie
5 ALICIA CARMONA 14"7
2a sèrie
3 IRENE ROVIRA 13"0
3a sèrie
4 SUSANA CRISOL 14"0
4a sèrie
1 ARIADNA ESTEVE 13"4

100 M.L. CADET MASCULI
1a sèrie
3 SERGIO PEREZ 11"8
2a sèrie
2 IVAN LOPEZ 12"2

No hay comentarios:

Publicar un comentario