20 feb. 2014

Relleu el staff tècnic dels cadets

A primers de març, per causes d'incompatibilitat alienes a totes les parts, s'ha confirmat el relleu de Ferran Batiste Sala, entrenador nacional d'atletisme, que fins a la citada data estava al càrrec d'un dels grups de cadet, pel també entrenador nacional Horlenis Precilien Ferrer. Aquest relleu, inusual a aquestes alçades de la temporada, ha propiciat una reestructuració dels dos grups d'entrenament cadet i que estem segurs, i desitgem, no perjudiqui cap d'ells, com sempre ha estat l'interès del club i el mateix Ferran.

Aprofitem des d'aquí per agrair els anys de dedicació d'en Ferran amb el nostre club i els nostres atletes, qui sempre ha estat conseqüent amb la seva forma de ser i integritat, fora de dubtes, igual que la seva capacitat professional com a entrenador, i en la qual ha mantingut el seu compromís i dedicació fins a l'últim dia.

Esperem i desitgem que en la seva nova responsabilitat esportiva li vagi tan ben com li ha anat tot el temps que ha estat amb nosaltres.

Moltes gràcies Ferran!

1 comentario:

  1. Una llastima perdre un entrenador del seu nivell, tant tecnic, com d'implicacio.

    Molts anims pel seu nou substitut!!

    Salut i Atletisme

    Josep Franco

    ResponderEliminar