17 feb. 2014

Control Benjamí-Aleví-Infantil (4a Jornada) (ACTUALITZAT)

ACTUALITZAT

El dissabte 15 de Febrer es va disputar a la pista municipal la Bòbila de Gavà i al Prat de Llobregat, la 4a jornada del Control Benjamí-Aleví-Infantil, amb la participació dels atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà en les dues pistes.

Enhorabona a tots

Resultats PISTA 1 (El Prat de Llobregat)
Resultats PISTA 2 (Gavà)

El Prat de Llobregat Pista 1
60m INFANTIL MASC.
1a. Sèrie
3 ABAVIS VIVES, NIKOS 9,3
2a. Sèrie
5 EGEA MANGIN, ALOIS 10,2
3a. Sèrie
3 PITA CORTES, GERARD 9,6

60m INFANTIL MASC.
2a. Sèrie
4 EGEA MANGIN, EVAN 13,4
3a. Sèrie
2 SANCHIS CORTES, RAFAEL 12,1
3 EGEA MANGIN, ALOIS 12,9
4 PITA CORTES, GERARD 13,5

Alçada INFANTIL MASC.
2 ABAVIS VIVES, NIKOS 1,35
3 GARCIA CARRETERO, OSCAR 1,35

Llargada INFANTIL MASC.
3 ABAVIS VIVES, NIKOS 3,90
6 GARCIA CARRETERO, OSCAR 3,70
7 EGEA MANGIN, ALOIS 3,69
10 EGEA MANGIN, EVAN 3,61
18 PITA CORTES, GERARD 3,39

Martell INFANTIL MASC.
1 PESO KEYER, VICTOR 31,33
4 ESTEVE GARCIA, GUILLEM 19,87

Disc INFANTIL FEM.
6 GIL DOMINGUEZ, LAURA 18,54
11 COLUCCIA MUÑIZ, MARA 14,88

Gavà Pista 2
600m ALEVI MASC.
3 Guilhem Goyard 2:05.9

1.000m BENJAMI MASC.
1 Omar Boury Cebrian 3:48.7
3 Eudald Gonzalez Bosch 3:54.1
4 Milo Cassains Bouyssou 3:55.7
5 Josep Cubedo Macian 3:57.6
6 Julen Carrascosa Millan 4:11.8
8 Marti Mas Azpilicueta 4:23.5
9 Marc Garcia Rubio 4:33.4
10 Erik Sanchez Dominguez 4:34.7
11 Raimon Rivas I Marti 4:37.3
12 Iker Martin Garcia 4:46.4
13 Alex Lazaro Garcia 5:02.0
14 Izam Bustos Robles 6:11.5

Alçada BENJAMI MASC.
1 Omar Boury Cebrian 1.05
3 Eudald Gonzalez Bosch 0.95
5 Raimon Rivas I Marti 0.90
6 Erik Sanchez Dominguez 0.80
6 Iker Martin Garcia 0.80
6 Julen Carrascosa Millan 0.80
9 Marc Garcia Rubio 0.80
9 Marti Mas Azpilicueta 0.80
11 Izam Bustos Robles 0.80
12 Alex Lazaro Garcia 0.75

Llargada ALEVI MASC.
5 Charles Cartier Arnau 3.28
7 Roger Morales Cubedo 3.13
8 Guilhem Goyard 2.96

Pilota (400g) ALEVI MASC.
2 Roger Morales Cubedo 25.50
3 Charles Cartier Arnau 23.00
7 Guilhem Goyard 14.95

Pes (3kg) INFANTIL MASC.
4 Victor Peso Keyer 7.67
6 Guillem Esteve Garcia 6.24
8 Sergi Castro Salvador 3.00

1.000m.m BENJAMI MASC.
1 Milo Cassains Bouyssou 7:52.8

600m INFANTIL FEM.
1 Claire Goyard 2:09.0
2 Laia Morato Aguilar 2:10.1
3 Ainoa Martin Zamora 2:20.6

1.000m BENJAMI FEM.
1 Aina Couto Cabre 4:18.9

Alçada BENJAMI FEM.
2 Aina Couto Cabre 0.90

Llargada ALEVI FEM.
3 Irene Clemente Martin 3.32
4 Estela Royo Ruiz 3.23
8 Noa Gutierrez Casado 3.10
10 Ines Aguilera Lara 3.04
12 Emma Barragan Cabello 2.98
13 Ana Bejarano Herrera 2.85
15 Natalia Grau Chamorro 2.76
18 Angela Camacho Camacho 2.34
19 Ines La Sierra Hernandez 2.33
20 Laia Campmany Gomez 2.28
21 Moira Mcgrath Benito 2.19

Triple Salt INFANTIL FEM.
3 Laura Gil Dominguez 8.03
4 Claire Goyard 8.03
5 Laia Morato Aguilar 7.53
6 Ainoa Martin Zamora 7.27

Pilota (400g) ALEVI FEM.
2 Noa Gutierrez Casado 19.95
3 Irene Clemente Martin 16.88
4 Estela Royo Ruiz 15.32
5 Emma Barragan Cabello 15.04
6 Ines La Sierra Hernandez 14.32
11 Natalia Grau Chamorro 12.11
12 Ines Aguilera Lara 11.96
13 Abril Barrera I Gomila 11.92
14 Ana Bejarano Herrera 10.13
15 Moira Mcgrath Benito 9.54
16 Angela Camacho Camacho 8.81
17 Laia Campmany Gomez 7.29















































No hay comentarios:

Publicar un comentario