11 feb. 2014

3a Jornada Atletisme Escolar

El passat dissabte dia 8 de Febrer, es va disputar a l'Estadi Municipal d'Atletisme Constanti Miranda, a Sant Boi de Llobragat, la 3a Jornada d'Atletisme Escolar, amb una alta participació dels atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà.

Enhorabona a tots!!!

Resultats

60 mll 01/02 M
SÈRIE 1
3 NIKOS ABAVIS 8'9
SÈRIE 2
3 OSCAR GARCIA 9'8
SÈRIE 3
1 POL SANCHEZ 9'1
SÈRIE 4
2 FRANCESC NAVARRO 10'2
3 GUILLEM ESTEVE 10'7
4 VICTOR PESO 11'0
5 SERGI CASTRO 12'2

60 mll 01/02 F
SÈRIE 1
2 MARIA LUISA SANCHEZ 8'8
SÈRIE 3
4 LAURA GIL 9'9
SÈRIE 4
3 CLAIRE GOYARD 9'6
SÈRIE 5
3 JANA ESQUIROL 10'0
SÈRIE 6
1 AINOA MARTIN 9'4
4 CINTA RICART 9'8
5 LAIA MORATO 9'9

50 mll 07/08 M
SÈRIE 1
4 ALVARO CHERTA 11'1
SÈRIE 2
1 NACHO CAPARROS 9'9
SÈRIE 3
2 NICOLAS SANCHEZ 10'5

50 mll 07/08 F
SÈRIE 2
2 UMA GONZALEZ 12'1
SÈRIE 3
1 MARIA MAYORDOMO 11'2
SÈRIE 4
3 MARTINA BARRAGAN 11'6
SÈRIE 5
3 LAIA ESCOZ 10'6

60 mll 03/04 M
SÈRIE 1
2 JOAN JIMENEZ 10'2
SÈRIE 2
1 GUILLEN GOYARD 10'1
SÈRIE 3
3 CHARLES CARTIER 10'2
SÈRIE 4
3 ROGER MORALES 10'3
SÈRIE 5
2 ADRIA CARRASCO 10'6

60 mll 03/04 F
SÈRIE 3
4 ANA BEJARANO 11'2
SÈRIE 4
1 NATALIA GRAU 9'7
SÈRIE 5
3 MOIRA MCGRATH 11'0
SÈRIE 7
1 INES AGUILERA 9'4

60 mll 05/06 M
SÈRIE 1
2 MILO CASSAINS 10'3
3 MARTI MAS 11'3
SÈRIE 3
2 MARCOS CHERTA 10'7
3 ERIK SANCHEZ 11'4
SÈRIE 4
4 BIEL GALLARDO 12'7
SÈRIE 5
1 EUDALD GONZALEZ 10'6
SÈRIE 6
4 RAIMON RIBAS 12'1

60 mll 05/06 F
SÈRIE 3
2 ITZIAR ESCUTE 10'8
SÈRIE 6
3 AINA COUTO 11'9

2000 mll 03-04 M
3 GUILLEN GOYARD 8'01'2
6 JOAN JIMENEZ 8'55'3
7 ADRIA CARRASCO 8'58'9
9 ROGER MORALES 9'17'5

2000 mll 03-04 F
19 NATALIA GRAU 9'55'6
22 MOIRA MCGRATH 10'27'7
24 ANA BEJARANO 11'14'3

1000 mll 05-06 M
5 MILO CASSAINS 4'01'3
6 EUDALD GONZALEZ 4'06'0
14 MARCOS CHERTA 4'29'7
19 RAIMON RIBAS 4'35'6
20 ERIC SANCHEZ 4'39'0
21 MARTIN MAS 4'39'2

2000 mll 05-06 F
2 AINA COUTO 4'22'8
14 ITZIAR ESCUTE 4'52'3

1000 mll 01-02 F
1 M. LLUISA SANCHEZ 3'43'0
2 CINTA RICART 3'49'1
4 JANA ESQUIROL 3'56'7
5 LAIA MORATO 3'58'7
7 CLAIRE GOYARD 4'03'5

600 mll 99-00 M
6 GERMAN BARRAGAN 1'49'8

600 mll 99-00 F
4 JULIA NICOLAS 2'07'2

LLARGADA 05-06 M
10 MARIO MARTIN 2,51
15 MARCOS CHERTA 2,42
18 ERIC SANCHEZ 2,36
24 MILO CASSAINS 2,31
26 MARTIN MAS 2,25
27 EUDALD GONZALEZ 2,25
29 BIEL GALLARDO 2,17
35 RAIMON PEREZ 2

LLARGADA 05-06 F
7 AITANA HERNANDEZ 2'32
12 ISIS LOPEZ 2'14
19 ITZIAR ESCUTE 1'99
20 AINA COUTO 1'97

LLARGADA 07-08 M
13 NACHO CAPARROS 1,83

LLARGADA 07-08 F
3 UMA GONZALEZ 1,74
11 LAIA ESCOZ 1,52
12 MARTINA BARRAGAN 1,48
15 MARIA MAYORDOMO 1,2

ALÇADA 99-00 F
3 JULIA NICOLAS MARZO 1,1

ALÇADA 01-02 M
1 OSCAR GARCIA CARRETERO 1,4
3 NIKOS ABAVIS VIVES 1,25

PILOTA 03-04 F
17 NATALIA GRAU 12,1
23 ANA BEJARANO 10,89
25 MOIRA MCGRATH 10,61
38 INES AGUILERA 7,5

PILOTA 03-04 M
1 ROGER MORALES 27,88
2 ADRIA CARRASCO 24,18
3 CHARLES CARTIER 24,01
6 JOAN JIMENEZ 18,94
20 GUILLEM GOYARD 12,76

PILOTA 07-08 F
3 UMA GONZALEZ 7,42

PILOTA 07-08 M
10 NACHO CAPARROS 9,63
23 ALVARO CHERTA 6,07

PES 01-02 F
2 Mª LUISA SANCHEZ 7,17
7 CLAIRE COLLAL 6,47
10 LAURA GIL 6,09
14 CINTA RICART 5,8
15 JANA ESQUIROL 5,71
18 AINOA MARTIN 4,65
19 LAIA MORATO 3,73

PES 01-02 M
1 VICTOR PESO 8,47
3 NIKOS ABAVIS 8,38
4 GUILLEM ESTEVE 7,79
5 OSCAR GARCIA 7,61
12 POL SANCHEZ 3,93
13 FRANCESC NAVARRO 3,36
14 SERGI CASTRO 3,22

No hay comentarios:

Publicar un comentario