21 ene. 2014

2a Jornada Atletisme Escolar. La Bòbila (Gavà)

El passat dissabte 18 de Gener, es va disputar el la 2a Jornada d'Atletisme Escolar a l'estadi Municipal La Bòbila de Gavà. Malgrat les condicions meteorològiques no va ser cap impediment per fer les proves i que els nois i noies poguessin competir.

Enhorabona a tots!!!

Resultats

60m.ll. 99-00 M
Serie 1
3 SERGIO PEREZ 8,1
Serie 2
2 JULEN GARRALAGA 8,2
3 VICTOR GUTIERREZ 8,8
4 POL FERRER 9
Serie 3
1 EDUARD FERRER 7,9
2 IVAN LOPEZ 8,1

1000m.ll. 99-­00 M
3 GERMAN BARRAGAN 3'23",0

LLARGADA 99-‐00 M
1 SERGIO PEREZ 5,38
2 JULEN GARRALAGA 5,21
3 IVAN LOPEZ 5,16
6 EDUARD FERRER 4,50
7 VICTOR GUTIERREZ 4,25
8 POL FERRER 3,95

60m.ll.01-02 M
Serie 2
2 NIKOS ABAVIS 9,3
Serie 3
2 ALOIS EGEA 9,7 5
SERGI CASTRO 10,5
Serie 4
1 GERARD PITA 9,9
3 FRANCESC NAVARRO 10,4
4 MURILLO MEIRELES 10,5
Serie 6
3 ARTUR MEIRELS 10,5

600m.ll. 01-02M
Serie 1
1 EVAN EGEA 1'58",2
Serie 2
6 GERARD PITA 2'17",7
7 ARTUR MEIRENES 2'35",4
8 MURILLO MEIRENES 2'39",4

ALÇADA 03-­04 M
2 JOAN JIMINEZ 1,19

PES 03-04 M
2 ROGER MORALES CUBEDO 6,18
6 JOAN JIMENEZ CRISTIAN 5,48
7 CHARLES GARCIEZ ARNAU 5,43
9 BIEL BURON RIO 5,25
21 GUILLEM GOYARD 4,11

LLARGADA 01-­02 M
3 NIKOS ABAVIS 4,12
10 ALOIS EGEA 3,74
12 OSCAR GARCIA 3,70
13 EVAN EGEA 3,66
19 FRANCESC NAVARRO 3,29
20 GERARD PITA 3,28
24 MURILLO MEIRELES 2,59
26 SERGI CASTRO 2,53
27 ARTHUR MEIRELES 2,25

60m.ll. 03-04M
Serie 3
4 ROGER MORALES CUBEDO 10,5
Serie 4
2 BIEL BURON 9,9
4 GUILLEM GOYARD 10,8

4x60 03-04 M
3 C.A.GAVA
GUILHEM GOYARD
BIEL BURON
ROGER MORALES
JOAN JIMENEZ
MARCA: 41,3

60m.ll. 05-­06 M
Serie 1
3 MARC GARCIA RUBIO 12,1
Serie 2
4 OSCAR SANCHEZ MORAL 12,7
Serie 3
2 MILO CASANY BOYSU 10,8
Serie 4
1 OMAR BOURY 9,9
5 ALEX LAZARO 12,1
Serie 5
1 MARCOS CHERTA 11,0
3 JOSEP CUBEDO 11,5
Serie 6
5 BIEL GALLARDO 12,7
Serie 8
1 JULEN CARRASCOSA 11,5
3 ERIC SANCHEZ 11,6
Serie 9
1 ARNAU CEPERO 10,7
3 RAIMON RIEBAS 12,8
Serie 10
1 EUDALD GONZALEZ 11,2
2 IKER MARTIN 12,0

LLARGADA 05-­06 M
2 OMAR BOURY 3,09
6 EUDAR GONZALEZ 2,55
8 ARNAU CEPERO 2,48
9 MARCOS CHERTA 2,48
12 JOSEP CUBEDO 2,44
13 MILO CASSAYNG 2,37
15 MARTI MAS 2,31
19 ERIK SANCHEZ 2,23
20 ALEX LAZARO 2,17
26 MARC GARCIA 2,05
29 JULEN CARRASCOSA 2,00
32 BIEL GALLARDO 1,94
33 OSCAR SANCHEZ 1,94
37 RAIMON RIBAS 1,91
40 IKER MARTI 1,80

50m.ll. 07-08 M
Serie 1
2 ISMAEL BOURI 9,7
3 MARC ARROCHA 10,5
Serie 2
1 GUILLEM GONZALEZ 9,5
Serie 4
1 NACHO CAPARROS 9,9
2 NICOLAS SANCHEZ 10,8
4 ALVARO CHERTA 11,6
Serie 5
1 PEDRO PEREDA 11,4
2 GERARD HUGALDE 12,0
3 ALEX POYATO 14,2

PILOTA 07-08 M
3 ISMAEL BOURI 13,55
4 GUILLEM GONZALEZ 13,42
5 MARC ARROCHA 12,52
7 GERARD UGALDE 11,70
9 NACHO CAPARROS 10,50
10 NICOLAS SANCHEZ 10,12
11 PERDO PEREDA 9,10
15 ALVARO CHERTA 7,71
19 ALEX POLLATOS 5,21

PERXA M
1 JULEN GARALAGA 2,65
2 SERGIO PEREZ 2,55
3 EDUARD FERRER 2,55
4 IVAN LOPEZ 2,35
5 NIKOS ABAVIS 2,15
6 OSCAR GARCIA 1,75
7 EVAN EGEA 1,65
9 ALOÏS EGEA 1,55

60m.ll. 99-00 F
1 IRENE ROVIRA RINCÓN 8,5
2 SUSANA CRISOL HERRONDO 9,1

1000m.ll. 99-­00 F
1 JULIA NICOLAS 3'49",7
3 JORDINA PUCHOL 4'09",2
4 MARIA SOLER 4'12",6
5 CARLOTA PUCHOL 4'16",9

LLARGADA 99-­00 F
1 ARIADNA ESTEVE 4,41
2 IRENE ROVIRA 4,14
3 SUSANA CRISOL 3,95
4 JORDINA PUCHOL 3,66
5 JULIA NICOLAS 3,62
6 MARIA SOLER 3,57
7 CARLOTA PUCHOL 3,35

60m.ll. 01-­02 F
Serie 1
3 MARIA SANCHEZ 9,0
Serie 2
2 JULIA GOMBAU 8,9
Serie 3
1 IRENE GARCIA 9,3
Serie 4
3 MARA COLUCCIA 9,8
Serie 5
3 AINOA MARTIN 9,5
Serie 6
1 MARIA BRULLAS 9,2
Serie 7
2 CLAIRE GOYARD 10,2
Serie 8
1 ELENA OLIVIER 9,5
3 LAIA MORATO 10,0
4 JANA ESQUIROL 10,5

600m.ll. 01-02 F
Serie 1
11 JANA ESQUIROL 2'19",2
Serie 2
1 JULIA GOMBAU 1'59",1
2 MARIA SANCHEZ 1'59",8
6 LAIA MORATO 2'20",1
9 AINOA MARTIN 2'23",5

4x80 01-02 F
1 C.A.GAVÀ
MARIA SANCHEZ
JULIA GOMBAU
MARIA BRULLAS
KALA GUTIERREZ
MARCA: 46,1

LLARGADA 01-­02 F
2 KALA GUTIERREZ 4,30
3 JULIA GOMBAU 4,27
6 IRENE GARCIA 3,96
8 MARIA SANCHEZ 3,90
9 MARIA BRULLAS 3,84
20 CLAIRE GOYARD 3,24
23 AINOA MARTINEZ 2,92
26 LAIA MORATO 2,81
28 JANA ESQUIROL 2,61

60m.ll. 03-04 F
Serie 1
2 NOA GUTIERREZ 9,1
Serie 2
1 IRENE CLEMENTE 9,7
Serie 3
2 EMMA BARRAGAN 10,1
Serie 4
2 LAIA MORA JIMENEZ 10,6
Serie 5
2 INES AGUILERA 9,9
Serie 6
3 INES LASIERRA 10,1
Serie 7
1 ESTELA ROYO RUIZ 9,2
3 ABRIL BURON RIU 9,8
Serie 8
1 MAR BUIREU ALIAS 10,0
5 ANGELA CAMACHO 11,8
Serie 9
1 NATALIA GRAU CHAMORRO 9,6
3 LAIA CAMPMAN GOMEZ 11,0
4 ANA BEJARANO 11,9
Serie 10
3 MOIRA MCGRANTH BENITO 10,9

4x60 03-­04 F
Serie 1
6 C.A.GAVÀ
ABRIL BURON
INES AGUILERA
INES LASIERRA
MAR BUYREU
MARCA: 43,1
Serie 2
3 C.A.GAVÀ
ANA BEJARANO
ANGELA CAMACHO
MOIRA MCGRATH
LAIA MORA
MARCA: 43,7

ALÇADA 03-­04 F
2 NOA GUTIERREZ 1,19
5 IRENE CLEMENTE 1,1

PES 03-04 F
2 NATALIA GRAU CHAMBORDE 5,42
8 ESTELA ROYO RUIZ 4,70
9 LAIA MARA JIMENEZ 4,63
10 MOIRA MCGRATH BENITO 4,62
12 ABRIL BURON RIO 4,51
13 EMMA BARRAGAN CABELLO 4,42
14 INES LASIERRA HERNANDEZ 4,40
22 ANA BEJARANO HERRERA 3,80
25 ANGELA CAMACHO CAMACHO 3,59
31 LAIA CAMPMAY GOMEZ 3,13

60m.ll. 05-­06 F
Serie 1
3 ITZIAR ESCOTE 11,0
Serie 2
5 AINA COUTO 12,1

LLARGADA 05-­06 F
12 ITZIAR ESCOTER 2,22
18 AINA COUTOR 1,88

50m.ll. 07-­08 F
Serie1
3 MARIA MAYORDOMO 11,6

PILOTA 07-08 F
5 MARIA MAYORDOMO 5,45

PERXA F
1 ARIADNA ESTEVE 2,12
2 MAR MYREU ELIAS 1,65

No hay comentarios:

Publicar un comentario