22 oct. 2013

Trofeu Promoció 2013: 4ª Jornada

El dissabte 19 d'octubre, es va celebrar a Manresa la 4a i última jornada del Trofeu Promoció, on el Club Atletisme Gavà va quedar 3r en la classificació general, una posició més que satisfactòria.

Des del club volem donar l'enhorabona a tots els atletes que van participar i també als seus respectius entrenadors.

ENHORABONA A TOTS!


Resultats
Fotos

60 m.ll. BENJAMÍ MASC. AL
Final B
2n Omar Boury Cebrian 9".8
5è Charles Cartier Arnau 10".8
Final C
4t Ian Tomas Celma 10".3
Final E
3r Joan Jimenez I Cristia 10".4
4t Marcos Cherta Corona 10".6
5è Adria Carrasco Gimenez 10".8

80 m.ll. INFANTIL MASC. AL
Final B
4t Alois Egea Mangin 12".7
Final I
5è Oscar Garcia Carretero 13".0

100 m.ll. CADET MASC. AL
Final E
4t Ivan Lopez Torrecillas 13".3




600 m.ll. CADET MASC. AL
Final C
6è Ivan Lopez Torrecillas 1'45".5

600 m.ll. INFANTIL MASC. AL
Final A
4t German Barragan Cabello 1'48".1

Alçada BENJAMÍ MASC. AL
1r Joan Jimenez I Cristia 1,21m



8è Omar Boury Cebrian 1,00m
10è Ian Tomas Celma 1,00m
16è Adria Carrasco Gimenez,0,90m
20è Charles Cartier Arnau 0,85m
23r Marcos Cherta Corona 0,85m

Perxa ALEVÍ MASC. AL
2n Nikos Abavis Vives 2,15m




Triple INFANTIL MASC. AL
1r Sergio Perez Garrido 11,47m



14è Oscar Garcia Carretero 8,45m
22n Alois Egea Mangin 7,89m
27è Evan Egea Mangin 7,51m

Javelina (500g) INFANTIL MASC.
4t Sergio Perez Garrido 27,01m
11è German Barragan Cabello 17,97m
15è Guillem Esteve Garcia 15,65m
18è Victor Peso Keyer 12,85m

Pes (4kg) CADET MASC. AL
18è Ivan Lopez Torrecillas 6,81m

Disc (800g) INFANTIL MASC.
1r Sergio Perez Garrido 34,74m



11è German Barragan Cabello 20,42m
16è Oscar Garcia Carretero 18,38m
20è Guillem Esteve Garcia 15,95m
22n Alois Egea Mangin 15,75m
23r Victor Peso Keyer 15,24m
25è Evan Egea Mangin 13,91m
28è Rafael Sanchis Cortes 12,35m

Martell (3kg) INFANTIL MASC.
2n Victor Peso Keyer 25,79m


7è Guillem Esteve Garcia 16,62m

80 m.ll. INFANTIL FEM. AL
Final C
3a Maria Brullas Moreno 12".3
5a Jordina Puchol Martinez 12".9
Final I
1a Kala Gutierrez Horvat 10".9
Final J
3a Carlota Puchol Martinez 12".7
5a Laura Gil Dominguez 13".1

100 m.ll. CADET FEM. AL
Final A
1a Natalia Florentin Massana 12".7



Final C
5a Sonia Fernandez Fornet 14".4
Final D
3a Irene Rovira Rincon 14".1

600 m.ll. ALEVÍ FEM. AL
Final A
2a Jana Esquirol Garcia 2'03".7
4a Mar Buyreu Alias 2'07".1
Final C
2a Noa Gutierrez Casado 2'02".9
4a Emma Barragan Cabello 2'08".4
9a Ana Bejarano Herrera 2'48".3
Final D
5a Estela Royo Ruiz 2'03".4

600 m.ll. CADET FEM. AL
Final A
2a Natalia Florentin Massana 1'44".9

600 m.ll. INFANTIL FEM. AL
Final A
3a Julia Nicolas Marzo 2'03".4
Final C
5a Julia Gombau Rodriguez 1'56".4

Triple Salt INFANTIL FEM. AL
11a Julia Gombau Rodriguez 9,03m
24a Maria Brullas Moreno 7,74m
25a Laura Gil Dominguez 7,71m
34a Julia Nicolas Marzo 7,19m
35a Jordina Puchol Martinez 7,19m
38a Carlota Puchol Martinez 6,35m

Pes (3kg) CADET FEM. AL
6a Elisa Verdeguer Momot 8,16m
11a Ines-ivy Baltic Flores, 7,40m
25a Sonia Fernandez Fornet 5,21m

Disc (800g) INFANTIL FEM.
2a Kala Gutierrez Horvat 25,54m
8a Laura Gil Dominguez 15,86m
17a Carlota Puchol Martinez 12,54m
20a Jordina Puchol Martinez 12,03m
29a Maria Brullas Moreno 8,94m

Pilota (400g) ALEVÍ FEM.
2a Noa Gutierrez Casado 19,43m
4a Estela Royo Ruiz 18,98m
11a Jana Esquirol Garcia 16,75m
13a Mar Buyreu Alias 15,90m
24a Emma Barragan Cabello 13,15m
32a Ana Bejarano Herrera 9,39m

No hay comentarios:

Publicar un comentario