6 may. 2013

Campionat de Catalunya de Clubs (Final D). Resultats

El diumenge 5 de Maig es va disputar a la pista de Can Dragó la Final D del Campionat de Catalunya de Clubs, on el Club Atletisme Gavà va quedar últim amb 87,5 punts. La falta d'atletes en les seves proves corresponent va obligar als entrenador a canviar als que hi van estar presents per evitar buits. malgrat això es va fer el que es va poder.

Enhorabona a tots els atletes i entrenadors que hi van ser presents.

Resultats

100 METRES LLISOS MASCULÍ
2n AGUILO MAYOL, ROGER 11".70 7p.

200 METRES LLISOS MASCULÍ
4t MOTTO VAREA, IRVING 25".76 2p.

400 METRES LLISOS MASCULÍ
5è FERNANDEZ RODRIGUEZ, MOISES 1'00".67 1p.

800 METRES LLISOS MASCULÍ
8è MASIP ALTIMIRAS, MARC 2'14".17 1p.

1500 METRES LLISOS MASCULÍ
8è RODRIGUEZ FERNANDEZ, CESAR 4'38".03 1p.

5000 METRES LLISOS MASCULÍ
6è SOLINA ARNAU, MARC 17'24".0 2p.

400 METRES TANQUES MASCULÍ
5è RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 1'06".90 1p.

3000 METRES OBSTACLES MASCULÍ
6è BELDRIS BEN HMIDA, MOHAMED 11'27".15 3p.

5000 METRES MARXA MASCULÍ
4t CEMBORAIN RODRIGUEZ, ALBERTO 27'50".10 3p.

SALT D'ALÇADA MASCULÍ
4t VERDEGUER MOMOT, PABLO 1,65m 4p.

SALT AMB PERXA MASCULÍ
2n EGEA MANGIN, GUILLERMO 3,20m 3,5p.

SALT DE LLARGADA MASCULÍ
2n REDONDO MORA, MIGUEL 6,01m 4p.

TRIPLE SALT MASCULÍ
7è GUTIERREZ SALES, EMILIO 10,87m 2p.

LLANÇAMENT DE PES MASCULÍ
4t MORO CORRAL, EMILIANO 9,22m 3p.

LLANÇAMENT DE DISC MASCULÍ
2n SANCHEZ NORIEGA HERNANDEZ, OSCAR 28,78m 5p.

LLANÇAMENT DE JAVELINA MASCULÍ
4t ROVIRA HAGAN, DAVID JOAN 30,42m 3p.

RELLEUS 4 X 100 MASCULÍ
3rs CA GAVÀ 47".65 3p.
RODRIGUEZ, CESAR
VERDEGUER, PABLO
REDONDO, MIGUEL
AGUILÓ, ROGER

RELLEUS 4 X 400 MASCULÍ
CA GAVÀ Desq. Art 170.20 0p.
MASIP, MARC
SIERRA, SERGI
BELDRISS, MOHAMED
MOTTO, IRVING

100 METRES LLISOS FEMENÍ
5a FERNANDEZ FORNET, SONIA 13".75 3p.

200 METRES LLISOS FEMENÍ
1a FLORENTIN MASSANA, NATALIA 25".78 5p.

400 METRES LLISOS FEMENÍ
3a RIQUELME PALACIO, MARTA 1'07".78 3p.

800 METRES LLISOS FEMENÍ
5a CAÑAL PEREZ, PAOLA 3'02".25 2p.

1500 METRES LLISOS FEMENÍ
6a VILLANUEVA ROMERO, ELENA 6'09".69 2p.

100 METRES TANQUES
3a ORTEGA SERRANO, ARANTZA 19".58 4p.

5000 METRES MARXA FEMENÍ
4a VERDEGUER MOMOT, ELISA 36'34".1 2p.

SALT DE LLARGADA FEMENÍ
2a SERRA CHECA, MERCE 4,83m 5p.

TRIPLE SALT FEMENÍ
2a GALLEGO ARAGON, INMA 9,45m 4p.

LLANÇAMENT DE PES FEMENÍ
5a ORGAZ RODRIGUEZ, NURIA 4,84m 3p.

LLANÇAMENT DE JAVELINA FEMENÍ
3a VILA CAPAFONS, IRENE 21,67m 3p.

RELLEUS 4 X 100 FEMENÍ
2nes CA GAVÀ 53".46 4p. SERRA, MERCÈ
RIQUELME, MARTA
FERNANDEZ, SONIA
FLORENTIN, NATALIA

RELLEUS 4 X 400 FEMENÍ
5nes CA GAVÀ 4'57".62 2p.
ORTEGA, ARANTZA
VILLANUEVA, ELENA
VILÀ, IRENE
RODRIGUEZ, PATRICIA

CLASSIFICACIÓ DE LA JORNADA FINAL GRUP "D"
BCN ATLETISME 133,5p.
CE UNIVERSITARI 116p.
CA LLUÏSOS 112p.
U COLOMENCA 100p.
CA GAVÀ 87,5p.

No hay comentarios:

Publicar un comentario