8 abr. 2013

5ª Jornada Comarcal del Baix Llobregat. Resultats

El dissabte dia 6 d'abril es va disputar, a l'estadi municipal la bóbila de Gavà, la 5a Jornada Comarcal del Baix Llobregat. Els nostres atletes del Club Atletisme Gavà hi van participar.

Enhorabona a tots/es

Resultats

* Cal recordar també que el dia 13 d'abril es disputarà el Control Federatiu categories benjamí, aleví, infantil i cadet + Prèvia Camp. Catalunya Relleus Benjamí a les nostres instal·lacions (Gavà)

100m.ll. 98-99 M
IVAN LOPEZ 13".7
JULEN GARRALDA 14".1
POL FERRER 14".5

100m.t. 98-99 M
JUAN LOPEZ 18".7
EDUARD FERRER 19".4
JULEN GARRALAGA 22".3

300m.ll. 98-99 M
IVAN LÓPEZ 45".1
POL FERRER 49".3
JULEN GARRALAGA 49".7

TRIPLE 98-99 M
4t IVÁN LOPEZ 10,08m
5è JULEN GARRALAGA 9,39m
6è EDUARD FERRER 8,60m

PES 98-99 M
2n EDUARD FARRÉ 9,25m
5è POL FERRER 6,90m
6è JULEN GARRALAGA 6,26m

150m.ll. 00-01 M
ALBERT ESTEBAN 22".7
OSCAR GARCÍA 23".5
ALOIS EGEA 24".5
VICTOR PESO 29".6

1000m.ll. 00-01 M
4t IVAN EGEA 03'49"6
5è GERMAN BARRAGAN 03'50"9
7è OSCAR GARCÍA 04'01"4
8è MARCEL ROYO 04'16"5
10è GUILLEM ESTEVE 05'31"3

ALÇADA 00-01 M
5è ALBERT ESTEBAN 1,36m
7è OSCAR GARCÍA 1,32m
13è EVAN EGEA 1,18m
14è ALOIS EGEA 1,18m
15è GERMAN BARRAGAN 1,15m

PES 00-01 M
3r OSCAR GARCÍA 6,80m
4t VICTOR PESO 6,73m
9è GUILLEM ESTEVE 5,90m
10è ALBERT ESTEBAN 5,80m
12è ALOIS EGEA 5,10m
17è EVAN EGEA 4,45m

60m.t. 02-03 M
PAUL MCGRATH 12".0
NIKOS ABABIS 11".4
ROGER MORALES 12".6

600m.ll. 02-03 M
PAUL MCGRATH 02'02"3

LLARGADA 02-03 M
2n NIKOS ABAVIS 3,82m
8è PAUL MCGRATH 3,32m
13è ROGER MORALES 2,97m

PILOTA 02-03 M
4t NIKOS ABAVIS 22,64m
7è ROGER MORALES 20,80m
9è PAUL MCGRATH 19,04m

60m.ll. 04-05 M
GUILLEM GOYARD 11".6
MILO CASANY 11".9
OMAN BOURY 10".9
JAN TOMAS 11".2
JOAN JIMÉNEZ 11".5

1000m.ll. 04-05 M
GUILLEM GOYARD 04'06"7
NILO CASANY 04'11"5
JAN TOMAS 04'13"5
OMAR BOURY 04'16"7
JOAN JIMÉNEZ 04'24"7

PILOTA 04-05 M
1r JOAN JIMÉNEZ 19,70m
4t IAN TOMAS 18,70m
7è YERAI ABAD 16,88m
8è GUILLEM GOYARD 16,35m
14è OMAR BOURY 14,29m
17è MILO CASANY 13,52m

LLARGADA 04-05 M
5è OMAR BOURYC 2,89m
6è YERAI ABAD 2,83m
7è IAN TOMAS 2,81m
12è JOAN JIMÉNEZ 2,55m
22n MILO CASANY 2,30m
24t GUILLEM GOYARD 2,22m

60m.ll. 06-07 M
ISMAEL BOURI 12".2

1000m.m 06-07 M
4t ISMAEL BOURY 07'56"1
12è NESTOR LAGUNA 10'15"4

PILOTA 06-07 M
2n ISMAEL BOURI 11,59m

100m.ll. 98-99 F
NATALIA FLORENTIN 12".5

300m.ll. 98-99 F
NATALIA FLORENTIN 42".6

150m.ll. 00-01 F
KALA GUTIERREZ 21".1
ARIADNA ESTEVE 21".8
MARIA BRULLAS 23".4
LAURA GIL 2001 25".2
CLAIRE GOYARD 25".5

1000m.ll. 00-01 F
3a JULIA NICOLAS 03'40"3
6a LAURA SANS 04'01"0
7a ANA PORTOLES 04'01"7
12a CLAIRE GOYARD 04'22"2

ALÇADA 00-01 F
4a MARIA BRULLAS 1,21m
5a ANNA PORTOLES 1,21m
6a IRENE GARCÍA 1,21m
7a LAURA GIL 1,18m
8a ARIADNA ESTEVE 1,18m
15a KALA GUTIERREZ 1,15m

PES 00-01 F
1a ARIADNA ESTEVE 9,76m
3a KALA GUTIERREZ 8,80m
10a ANNA PORTOLES 6,28m
11a JULIA NICOLAS 6,21m
12a MARIA BRULLAS 5,88m
13a LAURA SANS 5,87m
14a LAURA GIL 5,73m
17a CLAIRE GOYARD 5,14m
19a IRENE GARCÍA 4,58m

60m.t. 02-03 F
ANA BEJARANO 15".7
MARIA CASASOLA 15".3
NOA GUTIERREZ 12".3
MAR BUYREU 12".6
ESTELA ROYO 11".7
EMMA BARRAGAN 13".7

600m.ll. 02-03 F
JANA ESQUIROL 02'13"3
NOA GUTIERREZ 02'12"2
EMMA BARRAGAN 02'20"0
ESTELA ROYO 02'04"1
CINTA RICART 02'11"8
MARINA BUIREU 02'17"7
ANA BEJARANO 02'54"5

LLARGADA 02-03 F
4a NOA GUTIERREZ 3,28m
5a CINTA RICARD 3,20m
9a ESTELA ROYO 3,05m
12a MAR BUYREU 2,78m
20a EMMA BARRAGAN 2,46m
24a ANA BEJARANO 2,19m

PILOTA 02-03 F
3a MAR BOIREU 17,57m
6a CINTA RICART 16,36m
7a NOA GUTIERREZ 15,64m
9a ESTELA ROYO 15,43m
12a EMMA BARRANGÁN 13,16m
15a ANNA BEJARANO 12,06m
17a JANA ESQUIROL 11,90m

60m.ll. 04-05 F
MARIA NACARINO 12".4
MOIRA MCGRATH 11".8

LLARGADA 04-05 F
8a MARIA NACARENO 2,49m

PILOTA 04-05 F
5a MARIA NACARINO 12,02m

60m.ll. 06-07 F
ICIAR TOMEO 14".2
SILVIA BARBERAN 12".6

1000m.m 06-07 F
SILVIA BARBERAN 07'55"8
IZIAR TOMEO 10'09"7

PILOTA 06-07 F
11a SILVIA BARBERAN 6,26m

No hay comentarios:

Publicar un comentario