27 nov. 2012

Control Benjamí, Aleví, Infantil (1ª Jornada)

El passat dissabte 24 de Novembre, a l'Estadi Municipal de la Bòbila es va celebrar el control promoció de les categories benjamí, aleví i infantil que el Club Atletisme Gavà va organitzar juntament amb la Federació Catalana d'Atletisme.

Enhorabona a tots!!!

Resultats aquí

600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
1 PEREZ GARRIDO, SERGIO 1,59,7
2 EISTERT , ELIAN 2,04,6
3 EGEA MANGIN, EVAN 2,06,0
4 SANCHIS CORTES, RAFAEL 2,09,0

2000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
4 GARCIA CARRETERO, OSCAR 8,44,5
5 BARRAGAN CABELLO, GERMAN 9,41,9

3000 METRES MARXA INFANTIL-CADET MASCULÍ
4 PESO KEYER, VICTOR 21,57,3
5 ROYO RUIZ, MARCEL 22,00,9
6 ESTEBAN AUDINA, ALBERT 25,02,9
7 GARCIA CARRETERO, OSCAR 25,37,4

SALT D'ALÇADA INFANTIL MASCULÍ
2 PEREZ GARRIDO, SERGIO 1,46
5 ESTEBAN AUDINA, ALBERT 1,25
6 GARCIA CARRETERO, OSCAR 1,25

LLANÇAMENT DE PES INFANTIL MASCULÍ
2 PEREZ GARRIDO, SERGIO 7,93
4 ESTEBAN AUDINA, ALBERT 6,57
5 GARCIA CARRETERO, OSCAR 6,46
6 EISTERT, ELIAN 6,35
8 PESO KEYER, VICTOR 5,58
9 ESTEVE GARCIA, GUILLEM 5,39
10 BARRAGAN CABELLO, GERMAN 5,22
11 EGEA MANGIN, ALOIS 5,09
12 SANCHIS CORTES, RAFAEL 4,27
13 EGEA MANGIN, EVAN 4,25

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
5 GOMBAU RODRIGUEZ, JULIA 2,09,5
8 ADRIA RUFIAN, ANDREA 2,13,2
9 NICOLAS MARZO, JULIA 2,13,9
10 PORTOLES COMAS, ANNA 2,15,6
11 NIETO PORRAS, LAURA 2,20,3

3000 METRES MARXA INFANTIL-CADET FEMENÍ
4 ESTEVE GARCIA, ARIADNA 21,21,0
5 GARCIA FERRAN, IRENE 21,56,1
6 MARTINEZ AUDINA, ISABEL 22,00,4
7 ROMERO LORA, ARIADNA 23,46,3
8 ADRIA RUFIAN, ANDREA 24,01,0

SALT D'ALÇADA INFANTIL FEMENÍ
2 GIL DOMINGO, LAURA 1,25
3 BRULLAS MORENO, MARIA 1,20
5 GUTIERREZ HORVAT, KALA 1,10

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
1 ESTEVE GARCIA, ARIADNA 16,90
2 GUTIERREZ HORVAT, KALA 16,04
3 PORTOLES COMAS, ANNA 12,36
5 NICOLAS MARZO, JULIA 10,97
6 MARTINEZ AUDINA, ISABEL 8,51
8 GARCIA FERRAN, IRENE 7,99
10 FITE FERNANDEZ, VINYET 7,36
11 GOMBAU RODRIGUEZ, JULIA 7,35
12 ROMERO LORA, ARIADNA 5,36

600 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
4 ABAVIS VIVES, NIKOS 2,12,3
6 ULLOA SANCHEZ, ERIC 2,18,6
8 MORALES CUBEDO, ROGER 2,19,5
11 ROCA ROMERA, SERGIO 2,34,4

2000 METRES MARXA ALEVÍ MASCULÍ
1 MCGRATH BENITO, PAUL 13,33,3

SALT DE LLARGADA ALEVÍ MASCULÍ
1 ABAVIS VIVES, NIKOS 3,89
3 MCGRATH BENITO, PAUL 3,49
9 MORALES CUBEDO, ROGER 3,11
12 ULLOA SANCHEZ, ERIC 2,82
13 ROCA ROMERA, SERGIO 2,65

LLANÇAMENT DE PES INFANTIL MASCULÍ
2 ABAVIS VIVES, NIKOS 22,56
4 MCGRATH BENITO, PAUL 21,50
5 MORALES CUBEDO, ROGER 21,36
10 ROCA ROMERA, SERGIO 14,02
11 ULLOA SANCHEZ, ERIC 11,85

600 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
1 ROYO RUIZ, ESTELA 2,2,3
4 RICART CAMPIUS, CINTA 2,08,0
5 BUYREU ALIAS, MAR 2,16,1
11 BARRAGAN CABELLO, EMMA 2,27,6
12 AGUDO GOMEZ, RAQUEL 2,29,2
13 SCHAUB, SOPHIA 2,32,0
16 ESQUIROL GARCIA, JANA 2,51,8
17 BALAGUE SALVATIERRA, ENIA 2,55,6
18 BEJARANO HERRERA, ANA 3,02,8

2000 METRES MARXA ALEVÍ FEMENÍ
4 BUYREU ALIAS, MAR 15,07,4
5 ESQUIROL GARCIA, JANA 15,23,1
6 RICART CAMPIUS, CINTA 15,42,5
7 ROYO RUIZ, ESTELA 16,28,2
8 BARRAGAN CABELLO, EMMA 17,02,8
9 AGUDO GOMEZ, RAQUEL 18,47,6

SALT DE LLARGADA ALEVÍ FEMENÍ
1 ROYO RUIZ, ESTELA 3,26
2 RICART CAMPIUS, CINTA 3,24
4 AGUDO GOMEZ, RAQUEL 2,86
5 SCHAUB , SOPHIA 2,82
6 BUYREU ALIAS, MAR 2,81
7 BALAGUE SALVATIERRA, ENIA 2,70
9 ESQUIROL GARCIA, JANA 2,42
11 BEJARANO HERRERA, ANA 2,08

LLANÇAENT DE PILOTA ALEVÍ FEMENÍ
2 BUYREU ALIAS, MAR 16,70
3 ESQUIROL GARCIA, JANA 14,70
4 ROYO RUIZ, ESTELA 14,69
5 SCHAUB , SOPHIA 13,23
6 RICART CAMPIUS, CINTA 13,18
7 BALAGUE SALVATIERRA, ENIA 12,44
9 BARRAGAN CABELLO, EMMA 10,61
12 AGUDO GOMEZ, RAQUEL 9,39
13 BEJARANO HERRERA, ANA 8,38

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
1a. Sèrie
1 CASSAINS BOUYSSOU, MILO 10,3

2a. Sèrie
1 TOMAS CELMA, IAN 10,3
4 CUBEDO MACIAN, JOSEP 11,2
5 CAMPOS DE RAMON, ALEX 13,0

3a. Sèrie
2 CARTIER ARNAU, CHARLES 10,1
4 ABAD MUÑOZ, YERAI 11,2

4a. Sèrie
2 TRILLES SANCHEZ, JULIO 10,6

SALT DE LLARGADA BENJAMÍ MASCULÍ
2 TOMAS CELMA, IAN 2,89
3 CARTIER ARNAU, CHARLES 2,81
5 ABAD MUÑOZ, YERAI 2,60
7 TRILLES SANCHEZ, JULIO 2,55
9 CUBEDO MACIAN, JOSEP 2,47
11 CHERTA CORONA, MARCOS 2,31
12 CASSAINS BOUYSSOU, MILO 2,19
16 CAMPOS DE RAMON, ALEX 1,82

60 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
2a. Sèrie
3 VALDES MENENDEZ, ANDREA 11,8

SALT DE LLARGADA BENJAMÍ FEMENÍ
6 VALDES MENENDEZ, ANDREA 2,32

1 comentario:

  1. Felicitats a tots els atletes qui hi vau prendre part.

    També felicitar a tots els col·laboradors ja que vau demostrar formar un bon equip de treball del que val la pena sentir-se orgullós.

    ResponderEliminar