22 oct. 2012

Trofeu Promoció (4a Jornada). Resultats

Aquest dissabte, 20 d'octubre, a la seu del CAM, juntament amb la Federació Catalana d'Atletisme es va realitzar la 4a Jornada del Trofeu Promoció. Alguns dels atletes del Club Atletisme Gavà van competir.

Enhorabona a tots!!!

Tots els resultats

100 METRES LLISOS CADET MASCUL
1a. Sèrie Vent
3r RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 12"2
5è ESQUIROL GARCIA, LLUC 12"7

3a. Sèrie Vent
4t VERDEGUER MOMOT, PABLO 13,7

600 METRES LLISOS CADET MASCUL
1r DOMENECH VILLOLDO, MIQUEL 1'27"7 (MMP)


12è EGEA MANGIN, GUILLERMO 1'38"0

100 METRES TANQUES CADET MASCULÍ
1a. Sèrie Vent
1r RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 14"9
3è ESQUIROL GARCIA, LLUC 15"6


6è VERDEGUER MOMOT, PABLO 16"6

LLANÇAMENT DE PES CADET MASCULÍ
4t VERDEGUER MOMOT, PABLO 11,25m
8è RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 9,86m
9è ESQUIROL GARCIA, LLUC 9,09m

100 METRES LLISOS CADET FEMENÍ
3a. Sèrie Vent
3a FERNANDEZ FORNET, SONIA 14"6

LLANÇAMENT DE PES CADET FEMENÍ
11a SERRA CHECA, MERCE 7,45m
15a FERNANDEZ FORNET 5,78m

LLANÇAMENT DE MARTELL CADET FEMENÍ
5a FERNANDEZ FORNET, SONIA 26,19m
7a SERRA CHECA, MERCE 23,45m

80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
1a. Sèrie
7è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 11"8

2a. Sèrie
2n FERRER PUGES, EDUARD 11"9


600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
13è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 1'51"6
30è FERRER PUGES, EDUARD 2'05"1

80 METRES TANQUES INFANTIL MASCULÍ
1a. Sèrie
2n LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 14"2
4t FERRER PUGES, EDUARD 15"0
7è ROYO RUIZ, MARCEL 18"8

SALT AMB PERXA INFANTIL MASCULÍ
2n FERRER PUGES, EDUARD 2,30m
6è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 1,85m

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ
6è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 9,12m

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL MASCULÍ
6è FERRER PUGES, EDUARD 20,88m
19è ROYO RUIZ, MARCEL 10,07m

80 METRES TANQUES INFANTIL FEMENÍ
3a. Sèrie
3a BALTIC FLORES, INES-IVY 16"6

4a. Sèrie
2a ESTEVE GARCIA, ARIADNA 17"0
5a VERDEGUER MOMOT, ELISA 17"7

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
2a VERDEGUER MOMOT, ELISA 25,15m


4a BALTIC FLORES, INES-IVY 23,08m
5a ESTEVE GARCIA, ARIADNA 21,80m

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL FEMENÍ
3a VERDEGUER MOMOT, ELISA 30,50m


7a ESTEVE GARCIA, ARIADNA 25,15m

SALT AMB PERXA ALEVÍ MASCULÍ
1r EGEA MANGIN, ALOIS 1"90
6è EGEA MANGIN, EVAN 1"60
7è ABAVIS VIVES, NIKOS 1"55

600 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
1a. Sèrie
4a GUTIERREZ HORVAT, KALA 1'59"8

2a. Sèrie
3a PORTOLES COMAS, ANNA 2'06"8
7a BRULLAS MORENO, MARIA 2'13"6
9a RICART CAMPIUS, CINTA 2'17"0
19a GIL DOMINGO, LAURA 2'30"8
20a GOYARD , CLAIRE 2'34"3

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
1a GUTIERREZ HORVAT, KALA 24,43m
6a PORTOLES COMAS, ANNA 17,42m
10a GOYARD , CLAIRE 12,71m
11a GIL DOMINGO, LAURA 12,38m
13a BRULLAS MORENO, MARIA 11,51m
22a RICART CAMPIUS, CINTA 5,59m

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVÍ FEMENÍ
1a GUTIERREZ HORVAT, KALA 34,26m
3a PORTOLES COMAS, ANNA 27,48m
11a GIL DOMINGO, LAURA 18,75m
12a GOYARD , CLAIRE 16,79m
19a BRULLAS MORENO, MARIA 14,39m
22a RICART CAMPIUS, CINTA 13,62m

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
3a. Sèrie
5è GOYARD , GUILHEM 11"0

60 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
1a. Sèrie
3a GUTIERREZ CASADO, NOA 10"0
4a ROYO RUIZ, ESTELA 10"3

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ
2a ROYO RUIZ, ESTELA 1,15m
6a GUTIERREZ CASADO, NOA 1,06m

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS 4A. JORNADA 3r CA GAVÀ

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS DESPRÉS DE 4 JORNADES 3r CA GAVÀ

No hay comentarios:

Publicar un comentario