15 oct. 2012

Trofeu Promoció (3a Jornada). Resultats

Aquest dissabte, 13 d'octubre, a la seu del Pratenc AA, juntament amb la Federació Catalana d'Atletisme es va realitzar la 3a Jornada del Trofeu Promoció. Alguns dels atletes del Club Atletisme Gavà van competir.

Enhorabona a tots!!!

Trofeu Promoció (3a Jornada)
El Prat de Llobregat, 13 d'octubre de 2012
Resultats complets

Els nostres atletes

1000 METRES LLISOS CADET MASCULÍ
2n DOMENECH VILLOLDO, MIQUEL 2'46"5

300 METRES TANQUES CADET MASCULÍ
1a Sèrie

2n ESQUIROL GARCIA, LLUC 43"6
4t RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 46"1

2a Sèrie
2n DOMENECH VILLOLDO, MIQUEL 46"7

1500 METRES OBSTACLES CADET MASCULÍ
5è EGEA MANGIN, GUILLERMO 5'11"1
7è SOLINA ARNAU, MARC 5'21"8

TRIPLE SALT CADET MASCULÍ
7è VERDEGUER MOMOT, PABLO 10,41m
10è RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 10,16m
15è ESQUIROL GARCIA, LLUC 9,52m

LLANÇAMENT DE DISC CADET MASCULÍ
7è VERDEGUER MOMOT, PABLO 30,83m
12è RODRIGUEZ DOMINGUEZ, CESAR 25,18m
13è ESQUIROL GARCIA, LLUC 21,65m
15è VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS 19,25m

SALT DE LLARGADA CADET FEMENÍ
3a FERNANDEZ FORNET, SONIA 4,54m

LLANÇAMENT DE DISC CADET FEMENÍ
9a FERNANDEZ FORNET, SONIA 15,87m

1000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
1a Sèrie

8è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 3'33"4

2a Sèrie
9è FERRER PUGES, EDUARD 4'04"5

220 METRES TANQUES INFANTIL MASCULÍ
1a Sèrie

3r LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 36"4

1000 METRES OBSTACLES INFANTIL MASCULÍ
7è PEREZ GARRIDO, SERGIO 3'50"1

SALT DE LLARGADA INFANTIL MASCULÍ
7è LOPEZ TORRECILLAS, IVAN 4,35m
18è PEREZ GARRIDO, SERGIO 4,07m
21è FERRER PUGES, EDUARD 3,81m

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL MASCULÍ
6è FERRER PUGES, EDUARD 25,03m

1000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
1a Sèrie

14a ROVIRA RINCON, IRENE 4'17"8

220 METRES TANQUES INFANTIL FEMENÍ
4a Sèrie

1a ESTEVE GARCIA, ARIADNA 39"8 5a VERDEGUER MOMOT, ELISA 44"5

SALT DE LLARGADA INFANTIL FEMENÍ
18a BALTIC FLORES, INES-IVY 3,85m
28a ROVIRA RINCON, IRENE 3,62m
30a ESTEVE GARCIA, ARIADNA 3,51m

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
4a BALTIC FLORES, INES-IVY 20,79m
7a VERDEGUER MOMOT, ELISA 12,90m

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
2a Sèrie

4t GARCIA CARRETERO, OSCAR 11"0

3a Sèrie
1r SANCHIS CORTES, RAFAEL 10"5

4a Sèrie
3r EGEA MANGIN, ALOIS 11"3

5a Sèrie
1r ESTEBAN AUDINA, ALBERT 10"7

6a Sèrie
2n EGEA MANGIN, EVAN 10"7
4t ABAVIS VIVES, NIKOS 11"2

7a Sèrie
3r MCGRATH BENITO, PAUL 11"9 4t ESTEVE GARCIA, GUILLEM 13"4

SALT D'ALÇADA ALEVÍ MASCULÍ
3r ESTEBAN AUDINA, ALBERT 1,31m
4t GARCIA CARRETERO, OSCAR 1,25m
5è ABAVIS VIVES, NIKOS 1,25m
19è EGEA MANGIN, EVAN 1,05m

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ MASCULÍ
10è ESTEVE GARCIA, GUILLEM 5,24m
11è MCGRATH BENITO, PAUL 5,24m

LLANÇAMENT DE DISC ALEVÍ MASCULÍ
4t ABAVIS VIVES, NIKOS 18,42m
8è GARCIA CARRETERO, OSCAR 16,33m
15è SANCHIS CORTES, RAFAEL 13,21m
16è MCGRATH BENITO, PAUL 13,14m
24è EGEA MANGIN, EVAN 11,98m
25è EGEA MANGIN, ALOIS 11,20m

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVÍ MASCULÍ
14è ESTEVE GARCIA, GUILLEM 20,69m

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
5a Sèrie

1a PORTOLES COMAS, ANNA 11"0

6a Sèrie
1a BRULLAS MORENO, MARIA 11"5

7a Sèrie
1a GUTIERREZ HORVAT, KALA 10"1

9a Sèrie
1a GIL DOMINGO, LAURA 12"4

SALT D'ALÇADA ALEVÍ FEMENÍ
5a GIL DOMINGO, LAURA 1,15m
6a BRULLAS MORENO, MARIA 1,15m
6a PORTOLES COMAS, ANNA 1,15m
11a GUTIERREZ HORVAT, KALA 1,10m

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ FEMENÍ
4a GUTIERREZ HORVAT, KALA 7,60m
7a PORTOLES COMAS, ANNA 6,77m
8a GIL DOMINGO, LAURA 6,26m
21a BRULLAS MORENO, MARIA 5,05m

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS 3A. JORNADA
5è CA GAVÀ

CLASSIFICACIÓ PER CLUBS DESPRÉS DE 3 JORNADES
4t CA GAVÀ

No hay comentarios:

Publicar un comentario