26 may. 2012

Cloenda dels XXXIII Jocs Esportius Escolars de Gavà

Estem arribant al final del curs escolar i també arriba el moment de fer balanç, agrair la tasca feta per el personal, educadors, ampas i entitats, però sobre tot de divertir-se. Així ho entén i ho demostra el patronat d'esports de Gavà i els Consell de l'esport escolar que han muntat la cloenda dels XXXIII Jocs Esportius Escolars a el Estadi Mpal. La Bòbila de Gavà.


El nostre club, immers encara en la competició va ser present amb una petita però significativa representació, en la qual es va va reconèixer la tasca feta per la nostra entitat i pel nostre monitor Rafa Fernández.Tot seguit van passar al més important, la festa per els nens que han gaudit durant aquest any del esports escolars, que a la fi son els protagonistes.


Gràcies a tot per fer-ho posible.

No hay comentarios:

Publicar un comentario