25 mar. 2012

5a Jornada Atletisme Escolar. Resultats

El passat dissabte 24 de Març, a l'estadi municipal la Bòbila de Gavà, es va disputar la 5a Jornada Atletisme Escolar, amb la participació dels nostres atletes del club.

Felicitats a tots!

Resultats complets de la prova

Resultats del atletes del club
PROVA 1000 M.LL MASCULI (97-98)
2n CESAR RODRIGUEZ 3'14"3

PROVA 1000 M.LL FEMENI (99-00)
4a IRENE ROVIRA 3'53"1
8a ANDREA ADRIA 4'37"0
9a GALA RODRIGUEZ 5'11"1

PROVA 1000 M.M FEMENI (03-04)
3a ESTELA ROYO 6'54"4
5a SOPHIA SCHAUB 7'11"3
6a MAR BUYREU 7'12"9
13a ALEIX KUASSI 7'34"8
15a MARIA NACARIO 8'31"6

PROVA 1000 M.M FEMENI (05-06)
4a ANDREA VALDES 8'08"0
8a PANDORA GARCIA 8'17"6

PROVA 1000 M.M MASCULI (05-06)
1r OMAR BOURY 7'38"6
2n MARCOS CHERTA 7'39"8
3r JOSEP CUBEDO 8'18"0
PABLO PRIETO 8'48"5

PROVA 150 M.LL FEMENI (99-00)
IRENE ROVIRA 21"2
ALESSANDRA MAYA 21"5
ARIADNA ESTEVE 23"8
ANDREA ADRIA 25"6
ELISA VERDEGUER 25"8
GALA RODRIGUEZ 27"2

PROVA 150 M.LL MASCULI (99-00)
SERGIO PERES 20"8
IVAN LOPE 21"2
EDUARD FERRER 22"5
ADRIAN DELAFUENTE 22"9
JULEN GARRALAGA 23"7

PROVA 300 M.LL FEMENI (97-98)
MARTA RIQUELME 46"5
MERCE SERRA 49"1
IRENE VILA 50"5

PROVA 300 M.LL MASCULI (97-98)
CESAR RODRIGUEZ 41"2

PROVA 600 M.LL. MASCULI (01-02)
3r OSCAR GARCIA 2'01"3
4t PAUL MCGRATH 2'06"7
ALOIS EGEA 2'09"8
12è NIKOS ABAVIS 2'17"4
16è RAFAEL SANCHIS 2'25"0
17è ALEX ESTEBAN 2'29"3
18è GUILLEM ESTEVE 2'52"2

PROVA 600 M.LL. FEMENI (01-02)
6a ANNA PÓROLES COMAS 2'14"5
9a MARIA BRULLAS 2'17"0
16a LAURA GIL 2'34"2
18a ARIADANA ROMERO CORA 2'41"0
20a CLAUDIA RODRÍQUEZ MORILLAS 2'52"1

PROVA 60 M.LL. FEMENI (05-06)
ANDREA BALDÉS HERNÁNDEZ 12"1
PANDORA GARCÍA PALOMERO 12"7

PROVA 60 M.LL. MASCULI (05-06)
OMAR BOUR CEBRIAN 10"6
JOSEP CUBEDO 12"1

PROVA 60 M.LL. FEMENI (03-04)
ESTELA ROYO 10"2
MAR BUYREU 10"7
ALIX FULASSI 10"8
SOFIA SCHAUB 10"9
MAIA NALARINA 12"1

PROVA 60 M.LL. MASCULI (03-04)
ROGER MORALES 11"0
GUILLEM GOYAD 11"2
DIEGO FERNANDEZ 11"3
YERAI ABAD 11"5

PROVA 60M.T FEMENI (01-02)
MARIA BRULLAS 11"1
LAURA GIL 11"9
IRENE GARCIA 12"1
ANNA PORTOLES 12"4
CLAIRE GOYARD 13"1
CLAUDIA RODRIGUEZ 15"1
ARIADNA ROMERO 15"3

PROVA 60M.T MASCULI (01-02)
ALBERT ESTEBAN 10"9
OSCAR GARCIA 11"4
RAFAEL SANCHIS 11"6
NIKOS ABAVIS 11"7
ALOIS EGEA 11"8
PAUL MCGRATH 12"4

PROVA 80 M.T. MASCULI (99-00)
IVAN LOPEZ 14"0
EDUARD FERRE 15"7
SRGIO PEREZ 16"2
JULEN GARRALAGA 17"2

PROVA 80 M.T. FEMENI (99-00)
ELISA VERDAGUER 17"4

PROVA ALÇADA FEMENI (01-02)
1a LAURA GIL DOMINGUEZ 1,21m
6a MARIA BRULLAS MORENO 1,10m
8a ANNA PORTOLES COMAS 1,05m
16a IRENE GARCIA FERNADEZ 0,95m

PROVA ALÇADA MASCULI (01-02)
1r ALBERT ESTEBAN 1,30m
4t NIKOS ABAVIS 1,18m
OSCAR GARCIA 1,15m
ALOIS EGEA 1,10m
10è RAFAEL SANCHIS 1,10m
20è PAUL MCGRACH 1,00m

PROVA ALÇADA FEMENI (99-00)
4a ALESSANDRA MOYA 1,34m
7a INÉS BÀLTIC 1,20m
13a ARIADNA ESTEVE 1,10m

PROVA ALÇADA MASCULI (99-00)
IVAN LOPEZ 1,33m
EDUARD FERRER 1,30m
SERGIO PEREZ 1,30m
14è ADRIAN DE LA FUENTE 1,15m

PROVA LLARGADA FEMENI (03-04)
3a ESTELA ROYO RUIZ 2,87m
5a SOFIA SHAUB SACOTO 2,86m
6a MAR BUYREU ALIAS 2,85m
13a ALIX KOUSSI LOLA 2,53m
22a MARIA NACARNO CLERIS 2,09m

PROVA LLARGADA MASCULI (03-04)
10è ROGER MORALES CUBEDO 2,63m
12è YERAY ABAD 2,54m
14è DIEGO HERNANDEZ 2,52m
15è GUILLEM GOYARD 2,45m

PROVA LLARGADA FEMENI (97-98)
1a MERCE SERRA 4,98m
6a MARTA RIQUELME 4,21m
8a SUSANA ESTEBAN 3,63m

PROVA LLARGADA MASCULI (97-98)
2n CESAR RODRIGUEZ 5,32m
4t GUILLERMO EGEA 4,65m
PABLO VERDEGUER 4,64m
MARC VEKEMANS 4,51m
11è MARC DELGADO 4,22m

PROVA PES FEMENI (97-98)
2a MERCE SERRA 7,61m
4a IRENE VILA 6,52m
6a IRENE VILLANUEVA 5,29m
7a SUSANA ESTEBAN 5,14m

PROVA PES MASCULI (97-98)
2n PABLO VERDEGUER 9,52m
CESAR RODRIGUEZ 7,62m
GUILLERMO EGEA 6,77m
ENRIC CRUZ 6,58m
MARC VEKEMANS 6,48m
11è MARC DELGADO 5,05m

PROVA PES FEMENI (99-00)
3a INES BALTIC 8,59m
6a ALESSANDRA MAYA 7,57m
7a ARIADNA ESTEVE 7,50m
8a ELISA VERDEGUER 7,47m
9a IRENE ROVIRA 7,05m
16a GALA RODRIGUEZ 5,35m

PROVA PES MASCULI (99-00)
1r ADRIAN DE LA FUENTE 8,45m
2n EDUARD FERRER 8,27m
4t SERGIO PÉREZ 7,24m
JULEN GARRALAGA 6,7m
11è POL GONZÁLEZ 5,81m

PROVA PILOTA FEMENI (01-02)
3a ANNA PORTOLES 20,76m
4a LAURA GIL 17,93m
14a MARIA BRULLAS 14,06m
18a IRENE GARCIA 11,64m
19a CLAIRE GOYARD 11,46m

PROVA PILOTA MASCULI (01-02)
NIKOS ABAVIS VIVES 22,29m
GUILLEM ESTEVE GARCÍA 19,489m
ÒSCAR GARCÍA CARRETERO 19,39m
11è PAUL MCRATH BENITO 18,05m
13è ALBERT ESTEBAN AUDINA 17,74m
15è VÍCTOR PESO KEYER 16,75m
20è ALEX ESTEBAN CASTILLO 10,64m

PROVA PILOTA FEMENI (03-04)
4a MAR BUYREU ALIAS 16,41m
8a SOFIA SHAUB SACOTO 14,29m
12a ESTELA ROYO RUIZ 13,28m
15a MARIA MAZARINO CLERIES 9,52m

PROVA PILOTA MASCULI (03-04)
3r ROGER MORALES 20,26m
DIEGO FERNÁNDEZ 16,27m
12è YERAI ABAD 14,58m
17è GUILLEM GOYARD 12,42m

PROVA PILOTA FEMENI (05-06)
5a ANDREA VALDES 8,7m
15a PANDORA GARCIA 5,02m

PROVA PILOTA MASCULI (05-06)
2n OMAR BOURY CEBRIAN 14,18m
JOSEP CUBEDO MACIAN 10,16m
11è PABLO PRIETO DIAZ 8,80m
14è MARCOS CHERTA CORONA 6,92m

MÉS RESULTATS

No hay comentarios:

Publicar un comentario