12 oct. 2011

4a Jornada Trofeu Promoció. Resultats

El passat 8 d'octubre es va disputar la 4a Jornada del Torneig Promoció a Manresa. La nostra escola va estar allí amb alguns dels nostres atletes.

Felicitats a tots!!!


Resultats F.C.Atletisme

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
DE PANO LACOSTA, JUAN IGNACIO amb 10,5
ABAVIS VIVES, NIKOS amb 9,9
LARA ARRIAGA, MARCOS amb 10,1
ESTEBAN CASTILLO, ALEX amb 11,3

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ MASCULÍ
6 ABAVIS VIVES, NIKOS amb 0,95
17 ESTEBAN CASTILLO, ALEX amb 0,85
- DE PANO LACOSTA, JUAN IGNACIO (NULS)

600 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
PEREZ GARRIDO, SERGIO amb 2,14,9
ESTEBAN AUDINA, ALBERT amb 2,20,2

SALT AMB PERXA ALEVÍ MASCULÍ
2 PEREZ GARRIDO, SERGIO amb 1,80

80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 11,5
ESTEBAN AUDINA, SUSANNA amb 12,4
PRELEZ ALCAIDE, LAURA amb 12,7
BALTIC FLORES, INES-IVY smb 13,1

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
ALAMAN HERNANDO, SONIA amb 1,52,2
ROVIRA RINCON, IRENE amb 2,20,5

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ
4 SERRA CHECA, MERCE amb 9,38
12 FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 8,67
30 BALTIC FLORES, INES-IVY amb 7,53
34 ESTEBAN AUDINA, SUSANNA amb 7,09
- ALAMAN HERNANDO, SONIA (NULS)
- PRELEZ ALCAIDE, LAURA 13/12/1998 (NULS)

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
2 SERRA CHECA, MERCE amb 23,70
4 VERDEGUER MOMOT, ELISA amb 22,44
7 FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 18,22
9 PRELEZ ALCAIDE, LAURA amb 16,48
29 ESTEBAN AUDINA, SUSANNA amb 11,72
- ROVIRA RINCON, IRENE (NULS)

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL FEMENÍ
1 FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 37,40
3 BALTIC FLORES, INES-IVY amb 30,09
5 SERRA CHECA, MERCE amb 29,70
14 VERDEGUER MOMOT, ELISA amb 21,09
16 ESTEBAN AUDINA, SUSANNA amb 17,86

80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 11,7
VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 11,3
FERRER PUGES, EDUARD amb 11,9
GARRALAGA ALVAREZ, JULEN amb 12,2

600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 1,55,0
VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 1,56,7
GARRALAGA ALVAREZ, JULEN amb 2,13,0
FERRER PUGES, EDUARD amb 2,15,7

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ
15 GARRALAGA ALVAREZ, JULEN amb 7,81
16 LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 7,70
19 FERRER PUGES, EDUARD amb 7,56

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ
7 FERRER PUGES, EDUARD amb 21,01
8 VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 20,83
17 GARRALAGA ALVAREZ, JULEN amb 17,43

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL MASCULÍ
4 VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 22,58
13 GARRALAGA ALVAREZ, JULEN amb 14,89
15 FERRER PUGES, EDUARD amb 13,90
16 LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 13,23
20 GONZALEZ FERNANDEZ, POL amb 10,16

100 METRES LLISOS CADET FEMENÍ
RIQUELME PALACIO, MARTA amb 14,0

LLANÇAMENT DE PES CADET FEMENÍ
13 VILA CAPAFONS, IRENE amb 6,58
21 VILLANUEVA ROMERO, ELENA amb 4,71

600 METRES LLISOS CADET MASCULÍ
DOMENECH VILLOLDO, MIQUEL amb 1,37,4


CLASSIFICACIÓ DEL CLUB: CA. JORNADA TROFEU PROMOCIÓ
7è amb 26 punts

DESPRÉS 3 JORNADES (1a, 3a i 4a)
9è amb 61 punts

No hay comentarios:

Publicar un comentario