5 oct. 2011

3a Jornada Trofeu Promoció. Resultats

El passat 1 d'octubre es va disputar la 3a Jornada del Torneig Promoció a El Prat de Llobregat. La nostra escola va estar allí amb alguns dels atletes.

Felicitats a tots!!!


Resultats F.C.Atletisme



60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
GUTIERREZ HORVAT, KALA amb 10,7
LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ FEMENÍ
14 GUTIERREZ HORVAT, KALA amb 5,06

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
PEREZ GARRIDO, SERGIO amb 11,2
PESO KEYER, VICTOR amb 16,5
ESTEBAN AUDINA, ALBERT amb 11,3
EGEA MANGIN, ALOIS amb 13,1




SALT D'ALÇADA ALEVÍ MASCULÍ
4 EX. ESTEBAN AUDINA, ALBERT amb 1,20
15 EX. PEREZ GARRIDO, SERGIO amb 1,10
- EGEA MANGIN, ALOIS  (NULS)

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ MASCULÍ
13 ESTEBAN AUDINA, ALBERT amb 6,00
21 EGEA MANGIN, ALOIS amb 5,32
24 PESO KEYER, VICTOR amb 4,88

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVÍ MASCULÍ
21 PEREZ GARRIDO, SERGIO amb 22,12
27 EGEA MANGIN, ALOIS amb 19,36
35 ESTEBAN AUDINA, ALBERT amb 17,02
36 PESO KEYER, VICTOR amb 15,90

220 METRES TANQUES INFANTIL FEMENÍ
4 SERRA CHECA, MERCE amb 37,1
6 PRELEZ ALCAIDE, LAURA amb 43,3

SALT DE LLARGADA INFANTIL FEMENÍ
4 ALAMAN HERNANDO, SONIA amb 4,38
7 FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 4,13
9 SERRA CHECA, MERCE amb 4,05
- PRELEZ ALCAIDE, LAURA (NULS)
- BALTIC FLORES, INES-IVY (NULS)

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
1 SERRA CHECA, MERCE amb 24,68
5 BALTIC FLORES, INES-IVY amb 19,05
9 FERNANDEZ FORNET, SONIA amb 16,4
10 PRELEZ ALCAIDE, LAURA amb 16,36
12 ALAMAN HERNANDO, SONIA amb 15,25
26 VERDEGUER MOMOT, ELISA amb 9,39






220 NETRES TANQUES INFANTIL MASCULÍ
4 LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 37,2

1000 METRES OBSTACLES INFANTIL MASCULÍ
12 LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 3,41,9

SALT DE LLARGADA INFANTIL MASCULÍ
13 VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 3,92
14 LOPEZ TORRECILLAS, IVAN amb 3,82
27 FERRER PUGES, EDUARD amb 3,52
- FERRER GARCIA, POL (NULS)

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL MASCULÍ
7 FERRER PUGES, EDUARD amb 18,39
13 VEKEMANS ESPLIGARES, MARC LOUIS amb 13,29
16 FERRER GARCIA, POL amb 11,06

1500 METRES OBSTACLES CADET FEMENÍ
4 VILLANUEVA ROMERO, ELENA amb 6,41,7

1500 METRES OBSTACLES CADET MASCULÍ
8 EGEA MANGIN, GUILLERMO amb 5,28,8

LLANÇAMENT DE DISC CADET MASCULÍ
6 VERDEGUER MOMOT, PABLO amb 32,42

CLASSIFICACIÓ DEL CLUB:
CA. JORNADA TROFEU PROMOCIÓ
8è amb 20 punts
DESPRÉS 2 JORNADES (1a i 3a)
10è amb 35 punts

No hay comentarios:

Publicar un comentario